• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Гордість школи

Вітаємо учнів 5 - 10 класів, які цьогоріч взяли участь у Міжнародному конкурсі юних істориків «Лелека - 2014», випробувавши свої знання з історії. Ваш результат, чесно отриманий у цих інтелектуальних змаганнях, свідчить або про Ваші міцні знання з історії, або вкотре спонукає зазирнути у підручник і повторити матеріал, який забули або не довчили.

«Золотий Лелека» – 100 -91 б.; «Срібний Лелека» – 90 - 81 б.;
«Бронзовий Лелека» – 80–65 б.; «Учасник» – 64 – 0 б.

14029

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Грицюк Лариса Анатоліївна

Класи

5 кл

6 кл

7 кл

8 кл

9 кл

10 кл

11 кл

Разом

Кіл-сть учнів

2

5

2

7

6

7

-

29

№ з/п

Прізвище, ім’я учасника

шифр регіону

клас

кількість балів

1.

Пеліпас Софія

14029

5

90

2.

Правосудько Дмитро

14029

5

84

3.

Білий Артем

14029

6

77

4.

Гололобов Євгеній

14029

6

65

5.

Міхно Марія

14029

6

65

6.

Перепелиця Ірина

14029

6

63

7.

Ульяновський Євгеній

14029

6

65

8.

Ляшенко Ярослав

14029

7

69

9.

Зеверт Всеволод

14029

7

78

10.

Мальований Роман

14029

8

61

11.

Тютюнник Іван

14029

8

61

12.

Квашнін Олексій

14029

8

60

13.

Горбачова Вікторія

14029

8

66

14.

Семенчук Любов

14029

8

51

15.

Полянко Роман

14029

8

61

16.

Савицький Дмитро

14029

8

65

17.

Таран Артем

14029

9

52

18.

Харченко Юлія (п/б.пік-без док)

14029

9

48

19.

Липинський Дмитро

14029

9

52

20.

Щербак Олена

14029

9

67

21.

Маркелова Марія

14029

9

52

22.

Саловатова Хана (п/б.пік-без док)

14029

9

37

23.

Кучмістов Юрій

14029

10

80

24.

Бондар Андрій

14029

10

68

25.

Урум Дмитро

14029

10

68

26.

Боброва Ірина

14029

10

70

27.

Гусаренко Євген

14029

10

66

28.

Андросенко Вікторія (п/б.пік-без док)

14029

10

66

29.

Ларіонова Олександра (п/б.пік-без д)

14029

10

72

Вітаємо учасників міської учнівської Інтернет-олімпіади

з біології і хімії для учнів 5-6 класів

Результати учнів ЗОШ №29
ПІ учняКласБалиВчитель
1Міхно Марія65Братошевська Світлана Вікторівна
2Гандибул Маряна54Братошевська Світлана Вікторівна
3Гололобов Євген610Братошевська Світлана Вікторівна
4Трешнюк Даша55Братошевська Світлана Вікторівна
5Перепелиця Ірина67Братошевська Світлана Вікторівна
6Тарасова Ганна66Братошевська Світлана Вікторівна

Гололобов Євген є переможцем заочного етапу інтернет-олімпіади з біології та хімії

Вітаємо переможця і учасників з досягнутими результатами
і бажаємо нових перемог та успіхів!

Рейтинг класів по школі у категорії

«Знання» за коефіцієнтом навченості

І семестр

І місце – 4 клас (9,7 бал.)

ІІ місце – 3 клас ( 8,2 бал.)

ІІІ місце – 2 клас (8,1 бал.)

ІV місце – 5 клас ( 7,1 бал.)

V місце – 6 клас ( 6,5 бал.)

VІ місце – 10 клас ( 6,4 бал.)

VІІ місце – 8 клас ( 6,2 бал.)

VІІІ місце – 7 клас ( 5,9 бал.)

ІX місце – 9 клас ( 4,8 бал.)

Рейтинг учнів по школі у номінації

«Знання» за коефіцієнтом навченості І семестр

1. Вакар Л. – 11,5 (2 клас)

2. Карчевський О. – 11,5 (3 клас)

3. Жадик Д. – 11 (2 клас)

4. Мурза В. – 11 (2 клас)

5. Шаповал А. – 11 (2 клас)

6. Гайдук Я. – 10,8 (2 клас)

7. Брієнков М. – 10,8 (2 клас)

8. Бикович С. – 10,8 (2 клас)

9. Щербина М. – 10,8 (2 клас)

10. Шевченко П. – 10,7 (4 клас)

11. Гайченко М. – 10,6 (4 клас)

12. Чернієнко А. – 10,6 (4 клас)

13. Богданович В. – 10,5 (2 клас)

14. Марченко Д. – 10,5 (4клас)

15. Гаманков О. – 10,3 (3 клас)

16. Гусаренко Д. -10,2 (3 клас)

17. Солодчук К. – 10,2 (3 клас)

18. Перепелиця І. – 10,2 (6 клас)

19. Вільченко М. – 10,0 (2 клас)

20. Зеверт А. – 10,0 (2 клас)

21. Гулій П. – 10,0 ( 4 клас)

22. Капля В. – 9,9 (3 клас)

23. Козуліна Д. – 9,9 (5 клас)

24. Трешнюк Д. – 9,9 (5 клас)

25. Бондар А. – 9,8 (10 клас)

26. Раков М. – 9,8 (4 клас)

27. Гайдай Р. – 9,7 (4 клас)

28. Кучеренко Д. – 9,7 (3 клас)

29. Пеліпас С. – 9,6 (5 клас)

30. Великий О. – 9,5 (2 клас)

31. Задорожня С. – 9,5 (2 клас)

32. Трофіменко Н. – 9,5 (3 клас)

33. Ляшенко М. – 9,4 (3 клас)

34. Козаченко А. – 9,4 (3 клас)

35. Маркелова М. – 9,3 (9 клас)

36. Тарасова А. – 9,3 (6 клас)

37. Приймак І. – 9,2 (8 клас)

38. Хруставка К. – 9,2 (6 клас)

39. Статкевська А. – 9,2 (4 клас)

40. Видойник В. – 9,1 (7 клас)

41. Гривцов . – 9,0 (3 клас)

Рейтинг учнів по школі у номінації

«Знання» за коефіцієнтом навченості

за І семестр 2014-2015 н.р.

1. Карчевський О., 11,6 балів, 4 клас,

2. Гайдук Я., 11,2 балів, 3 клас

3. Вакар Є.,11,0; 3 клас

4. Жадик А.,11,0; 3 клас

5. Гайченко М., 10,9; 5 клас

6. Мурза В.,10,8; 3 клас

7. Шаповал А.,10,8, 3 клас

8. Богданович В.,10,8, 3 клас

9. Полєвая М.,10,8, 2 клас

10.Брієнков М.,10,7, 3 клас

11.Житкевич А.,10,7, 3 клас

12.Великий О., 10,6, 3 клас

13.Шакула О., 10,5, 2 клас

14.Котович Д., 10,5, 2 клас

15.Манойленко І., 10,5, 2 клас

16.Гаманков О., 10,5, 4 клас

17.Бикович С., 10,4, 3 клас

18.Зеверт., 10,4 ,3 клас

19.Єгоров М, 10,3, 2 клас

20.Вільченко , 10,3,3 клас

21.Перерепелиця І, 10,3,7 клас

22.Стоянов, 10,2,2 клас

23.Щербина М., 10,1,4 клас

Кiлькiсть переглядiв: 106

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Грудень 2017 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031