про міську колективну творчу справу

«Рух. Енергія. Здоров'я та краса!»

Загальні положення та мета КТС

Міська колективна творча справа «Рух. Енергія. Здоров'я та краса!», проходитиме в рамках оголошеного в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя.

Метою справи є орієнтація учнів на пріоритетність загальнолюдських цінностей життя і здоров’я, утвердження моральності та формування культури здорового способу життя як необхідної умови саморозвитку, самовдосконалення особистості та спрямована на презентації кращих досвідів здоров’язбережувальної діяльності учнів, педагогів, батьків.

Завдання КТС

- усвідомлювати цінності власного життя і збереження здоров'я свого та кожної людини;

- активізувати спортивний рух дитячих та юнацьких колективів, їх діяльність;

- сприяти вдосконаленню знань та навичок культури та ведення здорового способу життя;

- поглиблювати знання з історії здоров’я, історії становлення спорту, фізичної культури нашого краю;

- формувати у дітей та учнівської молоді активну життєву позицію;

- проводити пропаганду та розповсюдження матеріалу щодо запобігання шкідливим звичкам та негативним проявам.

Термін реалізації

З листопада 2012р. по травень 2013р. Заключний етап Спорт-марафон.

Попередня Жовтень 2017 Наступна