• Виховна робота

План заходів на виконання міської Програми

профілактики правопорушень, бездоглядності та

соціального захисту дітей на 2011-2015 роки

у 2013 – 2014 навчальному році ЗОШ №29

Відповідальний за виконання

Термін виконання

Продовжити роботу з раннього виявлення сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, надання їм комплексу соціальних послуг.

ЗДВР, класні керівники, соціальний педагог

2013 – 2014 н.р.

Забезпечувати проведення соціального інспектування сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

ЗДВР, соціальний педагог

2013 – 2014 н.р.

Забезпечувати організацію оздоровлення та відпочинку дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

ЗДВР, педагог - організатор

Червень 2014 р.

Поширювати соціальнорекламну продукцію з питань здорового способу життя, пропаганди сімейних цінностей.

ЗДВР, вчитель основ здоров’я

2013 – 2014 н.р.

Забезпечити якісне проведення цільових профілактичних оглядів учнів з метою раннього виявлення осіб, які схильні до вживання алкогольних напоїв, наркотичних, токсичних, психотропних речовин.

Здійснювати направлення виявлених дітей до обласного наркологічного диспансеру для надання необхідної допомоги.

Медсестра

Вересень 2013р.

Ініціювати притягнення до адміністративної відповідальності батьків та осіб, що їх замінюють за неналежне виконання батьківських обов’язків.

2013 – 2014 н.р.

Проводити профілактичні рейди з метою виявлення дітей, які займаються бродяжництвом та жебракуванням, перебувають у комп’ютерних клубах, залах комп’ютерних ігор, Інтернет – кафе під час навчальних занять.

2013 – 2014 н.р.

Приймати участь у рейдах – перевірках діяльності закладів торгівлі щодо реалізації спиртних напоїв та тютюнових виробів дітям.

2013 – 2014 н.р.

Щорічно проводити операцію «Урок» з метою виявлення і залучення до навчання дітей, які залишилися поза навчальним процесом.

Вересень 2013 року

Сприяти роботі у школі гуртків правознавчої спрямованості, створенню необхідних умов для їх функціонування.

ЗДВР, керівник правового лекторію

Створювати під час літніх канікул умови для відпочинку та оздоровлення дітей у пришкільних та дитячих оздоровчих таборах.

ЗДВР, педагог- організатор

Червень

Організовувати семінари, тренінги, наради з питань протидії насильству в сім’ї, формування культури гендерної рівності.

Практичний психолог

Протягом року

Ознайомлювати учнів з актами законодавства з питань запобігання всім формам насильства в сім’ї та виховання гендерної культури.

Керівник правового лекторію

Протягом року

Висвітлювати у засобах масової інформації (на сайті школи) правові основи запобігання та протидії насильству в сім’ї, види допомоги особам, які потерпають від насильства в сім’ї.

Керівник правового лекторію

Протягом року

З метою популяризації сімейних цінностей щороку відзначати День сім’ї, День матері, День захисту прав дитини із повідомленням про заплановані заходи в засобах масової інформаці

ЗДВР, педагог- організатор, класні керівники

Протягом року

Налагодити оперативне інформування служб у справах дітей адміністрації Корабельного району виконкому Миколаївської міської ради щодо сімей з дітьми, в яких не забезпечено належні умови для утримання, розвитку і виховання дітей.

ЗДВР, соціальний педаго

Попередня Грудень 2017 Наступна