• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Вивчи правила пожежної безпеки та розкажи їх членам своєї родини (ЗОШ №29)

Вивчи правила пожежної безпеки та розкажи їх членам своєї родини (ЗОШ №29)

2014-12-01

Людина постійно перебуває у приховано небезпечному середовищі. Як зробити своє життя безпечним? Невже потрібно відмовитись від занять спортом, розваг, ніколи не користуватися електричними чи газовими приладами, препаратами побутової хімії. Авжеж, ні! Невід’ємною частиною нашого життя має стати дотримання правил безпеки. Це допоможе захистити ваше здоров’я і життя, здоров’я і життя інших людей, зробить безпечним помешкання, робоче місце, довкілля.

Найцінніша цінність суспільства – людина, її життя та здоров’я. Проте з року в рік збільшується кількість нещасних випадків, пожеж, які впливають на здоров’я людей. І все через те, що люди не виконують правил пожежної безпеки.В житті людини вогонь відіграє велику роль. Обігрів наших будинків, приготування їжі, розвиток науки та техніки – все пов’язано з вогнем. Багато років знадобилося людству для того, щоб навчитися користуватися і керувати ним.

Не прожить ні єдиної днини!

При вогні все довкола нам видно,

Гріє він нас і взимку, і влітку.

Подивіться-но, друзі, навкруг:

Нам вогонь найнадійніший друг.

У Миколаївській ЗОШ № 29, 27 листопада 2014 року був проведений відкритий виховний захід у другому класі на тему «Вивчи правила пожежної безпеки та розкажи їх членам своєї родини» в рамках місячника протипожежної безпеки з такою метою :

• Познайомити дітей з основними вимогами правил пожежної безпеки при перебуванні в навчальному закладі, в бібліотеці, в побуті

; • формувати навички обережного поводження з вогнем;

• вчити швидко діяти в екстремальних ситуаціях; розвивати впевненість та почуття взаємодопомоги; виховувати сміливість, мужність, бажання допомагати людям, відповідальність, повагу та інтерес до професії пожежника – рятувальника;

•повторити номери служб екстреного виклику рятувальників «101»

Перед проведенням було здійснено екскурсійну роботу вчителем початкових класів (класним керівником 2 класу) Глущенко А.М до музею та бази МНДС. Для виступу було запрошено з додатковою інформацією інженера з охорони праці ЗОШ № 29 Кузнєцову О.М. та працівника МНДС Шакулу Н.М, яка також є мамою учениці другого класу Шакули О. На закінчення виховного заходу було представлено інсценізацію учнями казки за книгою Т. Коломієць «Козенята і вогонь».

Класний керівник 2 класу, Глущенко Анна Миколаївна


Кiлькiсть переглядiв: 150

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Жовтень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031