Свято Урожаю в Миколаївській ЗОШ №29 (гурток "Театральний")

2014-12-05

27 листопада 2014 року року в Миколаївській ЗОШ № 29 за участю вихованців гуртка «Театральний» відбулося Свято урожаю. Поштовхом для проведення заходу стало бажання учнів проявити свою творчу фантазію та показати щиру любов до щедрої "матінки-природи" та "батечка-урожаю".

У святі взяли участь учні 2-5 класів. Дівчата з 4 класу відкрили свято танком осені. Потім завітав пан Урожай (Гусаренко Данило, 4 клас). Всі діти співали пісні про осінь, урожай, дружбу; приймали участь у конкурсах. Родзинкою свята став виступ учнів 2 класу (Суд у справі «Хто в борщі головний?»)

Порадувала око виставка родинних став. Представниця батьківського комітету учнів 3 класу, Задорожня О.М. спекла великій пиріг, яким пригощалася вся шкільна родина.

Всім сподобалось, і ми домовилися з учнями зустрітися знову на наступний рік, бо всім нам вчителям, батькам, дітям, потрібно робити усе, аби не забувати народні звичаї, щоб передавати їх із роду в рід, щоб ніколи не пересихало вічне джерело народної мудрості.

Керівник гуртка «Театральний» Гайченко Н.А.