Відзначення Дня Збройних Сил України

2014-12-06

З метою посилення військово-патріотичного виховання учнівської молоді у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 з 01 до 05 грудня проводились виховні години, уроки пізнання та уроки мужності, перегляд відео презентації «Україна – могутня держава», присвячені святкуванню Дня Збройних Сил України. Вчителем предмету Захист Вітчизни прочитана лекція: «Історія розвитку Збройних Сил України», в якій було підкреслено, що «подвиги захисників Вітчизни – це велика і велична правда історії. Це постійна школа виховання молоді, яка присвятила себе військовій професії і служить справі збереження миру у своїй країні та далеко за її межами. Це взірець патріотизму для кожної чесної людини, громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу»

6 грудня стало справжнім святом для всіх хлопців нашої школи. Для них дівчата влаштували незабутній день: вітали, дарували подарунки, пригощали солодощами.

Зокрема дівчатка 5 класу, класний керівник Гайченко Н.А., привітали хлопців свого класу зі святом. Вони побажали їм здоров’я, щастя, благополуччя та родинного затишку.

Воїне, лицарю славний,

Ти зброю тримаєш в руках,

Щоб на нашу країну-державу

Злий не позарився враг.

Будь мужній і будь достойний

Ти слави своїх батьків,

Відважний вкраїнський воїне,

Нащадку славних віків.

За нашу рідну Україну,

Що зберегли за всі віки -

Низький уклін і тричі "СЛАВА!"

Українські захисники!