Фестиваль військово-патріотичної пісні "Це потрібно живим!" (ЗОШ №29)

2015-05-07

Фестиваль військово-патріотичної пісні в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №29 «Це потрібно живим» знову зібрав на сцені талановитих учнів 07 травня 2015 року, у рамках відзначення Україною 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни. Саме подвигу дідів та прадідів присвятили свій пісенний вернісаж учні 1-11 класів. Пісні Великої Вітчизняної війни, написані в роки найтяжчих випробувань, різні за своєю манерою, вони наповнювали життя, закликали весь народ до боротьби в ім’я перемоги. І сьогодні пісні воєнних років постають перед слухачами як пам’ятка історії, овіяні романтикою героїзму всього народу, наповнюючи серця величчю подвигу.
Протягом усього свята звучали у виконанні учнів такі пісні воєнних років: «Катюша», «День Победы», «Синий платочек», та інші. Сучасні українські пісні «Перемога», «Маки» були виконані з великим почуттям дитячої вдячності.
Виступи школярів налаштували глядачів старшого покоління на спогади, а менших - перенесли в історичне минуле.
Братошевська Світлана Вікторівна, ЗДВР ЗОШ №29