22 травня 2015 року адміністрацією ЗОШ №29 було організовано збори батьків майбутніх першокласників.

2015-05-22

/Files/images/SAM_7215.JPG

На зборах директор школи, Грицюк Л.А. представила візитку школи та презентувала потенціал школи ,як у навчанні так і у вихованні , професійному зростанні педагогічного колективу. Лариса Анатоліївна познайомила батьків майбутніх першокласників з першими вчителями: Маркеловою Наталією Сергіївною та Кухаренко Іриною Георгіївною і гостинно запросила до навчання у закладі.

/Files/images/vihovna_portfolo/SAM_7217.JPG

Скорохід О.В. – практичний психолог школи розповіла про психологічну готовність шестиліток до навчання у школі,неоціниму роль батьків у підготовці дитини до успішного навчання та створення психологічного настрою до змін у житті дитини. Звернула увагу на особливості мислення, пам´яті, рухової активності дітей у цьому віці.

/Files/images/vihovna_portfolo/SAM_7222.JPGВчителі ознайомили батьків з організацією навчально-виховного процесу шестиліток в умовах реформування освіти та відповідно до нового Державного стандарту освіти. Запевнили батьків ,що при спільних зусиллях сім´ї та школи навчання дитини буде успішним.

Зустріч була цікавою і корисною для всіх. Батьки отримали кваліфіковані рекомендації спеціалістів, над чим слід працювати, щоб покращити готовність дитини до школи ,а вчителі розвіяли тривогу і сумніви батьків щодо навчання їх дітей.

/Files/images/vihovna_portfolo/SAM_7224.JPG/Files/images/vihovna_portfolo/SAM_7219.JPG