• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • «Лінь, тугу - відганяйте! Мандруйте! Рідний край пізнавайте!» (Всесвітній день туризму в ЗОШ №29)

«Лінь, тугу - відганяйте! Мандруйте! Рідний край пізнавайте!» (Всесвітній день туризму в ЗОШ №29)

2015-09-25

«Подорожі вчать більше, ніж будь що інше. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома»
А. Франс
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 вже вкотре традиційно відзначає Всесвітній день туризму. Уже стало доброю традицією в школі організовувати туристичний похід до Балабанівського лісу, який сприяє вивченню та вдосконаленню життєво важливих умінь і навичок; виховує вольові якості: наполегливість, дисциплінованість, упевненість у власних силах, цілеспрямованість, а також згуртовує.
Тож на виконання річного плану школи з виховної роботи, в рамках реалізації завдань міського проекту «Україна – рідна країна» сьогодні погожого дня, 25 вересня, всі учні 5-11 класів та вчителі школи під керівництвом директора Грицюк Лариси Анатоліївни зібралися в похід до місцевого лісу.
Наше свято проходило під таким девізом: «Лінь, тугу - відганяйте! Мандруйте! Рідний край пізнавайте!»
Після шикування всі класи розмістилися на просторій галявині. Кожна команда демонструвала творчі та співочі таланти у представлені назв, девізів і пісень. Цього разу всі виступи виявилися дуже оригінальними та позитивними. Найзмістовнішими були емблеми учнів 6, 7, 10 класів. Найгучнішими були девізи учнів 5, 8 класів.
За результатами конкурсу стіннівок учні 9 класу (класний керівник Силкіна А.В.) виявилися найоригінальнішими. На другому місці опинився 6 клас (класний керівник Гайченко Н.А.), а третє місце в учнів 5 класу (класний керівник Бугір Н.Ф.).
Програма заходу була цікавою та насиченою, яку підготували педагоги-організатори Силкіна А.В. і Кузнєцова О.М.
Не можна не згадати про спортивні конкурси (станція «Олімпійська»), у яких активно брали участь юні туристи та їхні наставники (вчитель фізичної культури Бабієнко О.М.). Багато емоцій та ентузіазму викликали завдання на станціях «Знахарка» (вчитель біології Дибченко В.І.), «Ай, болить!» (вчитель хімії Шмакова Н.Ю.).
А що вже було, море задоволення та гарного настрою, у юних мандрівників на станціях «Смаколики», «Ерудит» (вчитель німецької мови Домалєга М.М.,), «Музична»(практичний психолог Скорохід О.В.)!
Директор школи, Грицюк Лариса Анатоліївна, підвела підсумки проведеного Дня туризму та відзначила грамотами всі класні колективи на лінійці. Отже, у загальнокомандному заліку переможцями стали:
І місце – 11 клас;
ІІ місце – 6 клас;
ІІІ місце – 8 клас.
Після всіх цих випробувань діти з натхненням справлялися з печеною картоплею і смачними пайками. Потім, з новими враженнями, приємною втомою і планами на наступний рік усі вирушили назад до школи.
Хороша атмосфера, активний відпочинок та позитивних і незабутніх вражень – ось що приніс нам турпохід. І ми усі ще раз переконалися, що школа №29 – це одна велика і дружна сім’я.
Учитель має пам’ятати, що виховати любов до знань лише на уроці неможливо. Його розум має освітлювати дитині шлях у невідоме завжди: і в час праці, і тоді, коли діти милуються рідними краєвидами, могутньою і чарівною річкою Південний Буг, слухають спів пташок, шелест дерев. І тому виховні заходи, екскурсії, походи тільки підсилюють потребу дитини в пізнанні навколишнього світу.
Адміністрація школи виносить подяку за організацію і проведення свята усім педагогам школи та батькам учнів, котрі підготували своїм дітям смачні туристичні пайки.

Братошевська Світлана Вікторівна,

заступник директора з виховної роботи ЗОШ №29

/Files/images/1.jpg

/Files/images/2в.jpg

/Files/images/3в.jpg

/Files/images/4в.jpg

/Files/images/5в.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 99

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Серпень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31