• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Правила руху завчи до ладу, щоб не потрапити раптом в біду (ЗОШ №29)

Правила руху завчи до ладу, щоб не потрапити раптом в біду (ЗОШ №29)

2015-09-28

З метою активізації роботи щодо попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму у Миколаївській ЗОШ №29 з 20 серпня по 20 вересня 2015 року проводився Всеукраїнський рейд «Увага! Діти – на дорозі!».

Цього року слід відмітити високий рівень проведення рейду-конкурсу: заплановані заходи носили більш практичний характер та були проведені в повному обсязі, в усіх щоденниках учнів початкової школи своєчасно вклеєні маршрути безпечного шляху до школи, учнями усіх класів дана досить висока оцінка заходів, які проходили не лише в їхніх класах, а й в усій школі.

У кожному класі оформлено осередки для дітей з техніки безпеки, де знаходиться різноманітний ілюстрований матеріал, «живі картинки» для вирішення дітьми нестандартних ситуацій, дидактичні ігри для закріплення знань з техніки безпеки у різних ситуаціях, підібрано і розміщено літературно-художній матеріал.
Учні 1, 2 класів вивчали правила дорожнього руху на годинах спілкування «Де і як переходити вулицю» та «Дорожня розмітка». Учні 3 та 4 класів познайомились з видами дорожніх знаків під час дидактичної гри «Дорожні знаки» та веселої подорожі до «Країни Світлофорії». Для учнів 5, 7 класів було проведено тренінг «Правила дорожнього руху. Дороги в мікрорайоні школи, громадський транспорт». Учні 6 класу повторили правила дорожнього руху під час години спілкування «Учи і поважай правила дорожнього руху», а учні 8 класу провели вікторину знавців правил дорожнього руху «Мій друг – дорожній рух». Для найстарших учнів школи було проведено години спілкування «Поведінка пішоходів у надзвичайних ситуаціях» та «Будь обережним на дорозі!».
У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка «Правила дорожнього руху», де учні мали змогу ознайомитись з цікавою та корисною інформацією.
Учні школи прийняли участь в конкурсі малюнків «Безпека дорожнього руху». Найактивнішими були учні 1-А класу, класний керівник Маркелова Н.С., учні 5, 7 класів (класні керівники Бугір Н.Ф. та Распітін С.В.). По завершенню конкурсу малюнків було обрано переможців конкурсу. Найкращими визнано малюнки учениці 4 класу Бикович Софії, учениці 5 класу Козаченко Анастасії, учениці 6 класу Марченко Дарини, учнів 7 класу Суровцева Олександра та Рибалки Олександра, учениці 10 класу Коваленко Анни. Переможці отримали призи на загальношкільній лінійці.
Доречним було проведення інструктажу з батьками на осінній період, консультація на тему «Дисципліна дорослих на вулиці –запорука безпеки дітей».

Братошевська Світлана Вікторівна, заступник директора з виховної роботи ЗОШ №29

Кiлькiсть переглядiв: 166

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Серпень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31