Ах, Одеса – перлина біля моря! (екскурсія до міста учнів ЗОШ №29)

2015-09-26

26 вересня 2015 року учні Миколаївської ЗОШ № 29 їздили на екскурсію до міста-героя Одеси. Одеса зустріла нас сонечком! Такою сонячною була і вся Одеса, і наші враження від цього чудового міста.
Під час пішоходної прогулки по місту з розповіді екскурсовода ми дізналися, що Одеса виникла в 1794 р. Участь у будівництві міста адмірала Де-Рибаса і герцога де Рішельє зумовило європейський вигляд міста, який відрізняється волелюбністю, відкритістю та гостинністю.
Ми побували у різних місцях цього величного міста і всюди відчували його особливу атмосферу, колорит. Вразила Єкатериненська площа своєю красою і відчуттям святковості та величі, Потьомкінські сходи, які мають аж 192 сходинки і пам’ятник Золотому Дюку, прогулка Приморським Бульваром, Соборна площа з пам’ятником Л. Утьосову та найменша в Європі площа Остапа Бендера з пам’ятником славнозвісному дільцю з “Дванадцяти стільців”. Місто справедливо утримує статус столиці гумору.
Найбільше вразила краса і велич оперного театру, який є одним із кращих оперних театрів Європи. Не менш захоплюючим було дійство, що відбувалося на сцені театру – балет «Лебедине озеро».
Одеса по праву вважається морською столицею України. Були вражені величчю морського порту, де стоять яхти, пасажирські кораблі та круїзні лайнери.
Одеса - це море і порт, акації і платани, першоквітневі фестивалі і просто прогулянки по набережній, архітектурні шедеври і старовинні дворики.
Ну і, звісно, що за Одеса без вулиці Дерибасівської! Хороший настрій і незабутні враження подарувало перебування на головні вулиці міста.
Єдиним бажанням всіх по приїзді додому було одне: повернутися знову в чудову атмосферу Одеси!
Одеса – місто до якого хочеться повернутися.

Гайченко Н.А., вчитель географії ЗОШ №29, класний керівник 6 класу

/Files/images/оо.jpg