• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • У школі № 29 пройшов семінар «Толерантність у сучасному суспільстві»

У школі № 29 пройшов семінар «Толерантність у сучасному суспільстві»

2015-11-13

Останнім часом наше суспільство стало сильніше потерпати від жорстокості і насилля. З ним стикаються, як дорослі, так і діти.
Одне із завдань, яке ставить перед собою сучасна школа, виховувати в дітей розуміння, що будь-яку проблему можна вирішити словами, не застосовуючи силу, що потрібно цінувати життя, любити і поважати оточуючих, приймати їх і намагатись зрозуміти не дивлячись на можливі недоліки.
В нашій Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 діють багато програм, які ставлять собі за мету, якщо не позбавити, то хоч зменшити кількість жорстокості і насилля навколо.
Місячник з охорони прав та інтересів дітей, акція «16 днів без насилля», проведення Усесвітнього Дня Гідності (21 жовтня) вже не один рік дають учням можливість замислитись над своїми вчинками, над тим, що потрібно робити добро, допомагати слабшим, боронити справедливість.
Нам приємно, що до виховання наших учнів активно долучається і батьківська громада. Так і цього разу, коли ми проводили запланований семінар «Толерантність у сучасному суспільстві», одна з мам вирішила розповісти свою історію.
Сайдалімова Наталія Анатоліївна, мама учня 1 класу Тимура, який має діагноз аутизм, завітала на семінар в 8 і 9 класи. Наталія Анатоліївна кожен день самовіддано бореться за нормальне життя свого сина. Колись лікарі сказали її, що нічого хорошого Тимура не очікує і з кожним роком він біде все гірше і гірше розуміти оточуючий світ, але вона не склала руки. Щоденні заняття з вчителями і психологами допомогли Тимуру не тільки покращити свій стан, а й сприяли тому, що як і всі діти його віку, він пішов у школу в 1 клас.
Наталія Анатоліївна розповіла учням багато про дітей з особливими потребами, про їхнє життя і про те, наскільки важлива підтримка оточуючих. Були показані відео на тему: «Хто ж вони – діти з особливими потребами?», «Як допомогти дитині з особливими потребами адаптуватись у суспільстві».
Слова Наталії Анатоліївни не залишили байдужим жодного учня, в багатьох на очах блищали сльози від розуміння, що потрібно цінувати кожну мить життя, близьких, оточуючих, адже ніхто не знає, що чекає його завтра.
Подякувавши нашій гості, багато з учнів сказали, що після сьогоднішньої зустрічі стали зовсім інакше дивитись на життя. Виходячи з кабінету багато дітей просто телефонували батькам, щоб подякувати за життя, за здоровья і за безмежну любов, яку щодня віддають нам наші батьки.

Практичний психолог ЗОШ № 29 Скорохід О.В.

/Files/images/с.jpg

/Files/images/сс.jpg

/Files/images/ссс.jpg

/Files/images/сссс.jpg

/Files/images/ссссс.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 93

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031