• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Компетентний вчитель, який він? (ЗОШ №29)

Компетентний вчитель, який він? (ЗОШ №29)

2015-11-24

24 листопада в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 відбувся семінар «Професійна компетентність учителя – основний чинник формування ключових компетентностей учнів».
Мета - допомогти педагогам усвідомити наявність проблемних питань в особистісній і професійній сферах; сприяти підвищенню комунікативних умінь і навичок методичної діяльності, мотивації до саморозвитку і самореалізації, розвитку емоційного інтелекту, креативності й інтерактивності; забезпечити учасників педради знаннями нових освітніх послуг в організації професійного самовдосконалення й самоосвіти; формувати навички колективних форм роботи, групового співробітництва і показати, вплив атестації на професійний рівень вчителя.
При підготовці вчителі були розподілені на групи, кожна з яких працювала над своїм питанням стосовно теми заходу. Так, група вчителів початкової школи випустили методичний вісник «Компетентний учитель – запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу», який презентували в інтерактивній формі. Після закінчення заходу вісник був розміщений у методичному кабінеті для більш детального опрацювання педагогами.
Силкіна А.В. разом з групою підготували виступ, у якому розповіли про систему роботи школи щодо формування підприємницької компетентності учнів. З 2006 року в школі введено технологічний профіль і учні 10, 11 класів вже декілька років отримують професії – кухар, офіціант, промоутер, а потім успішно працюють за обраними спеціальностями.
Керівник м/о початкової школи Бикович Н.М. звітувала про роботу вчителів щодо впровадження нового державного стандарту в початковій школі, який вимагає від педагогів високої професійної підготовки.
Традиційно, бібліотекарем школи Криницькою О.К. була підготовлена виставка літератури щодо компетентнісного підходу до навчання та виховання учнів.
Педагоги, які атестуються в цьому навчальному році, презентували плани роботи щодо професійного зростання, самовдосконалення і самоосвіти.
Практичний психолог школи Скорохід О.В. ознайомила вчителів з результатами моніторингу рівня професійної компетентності.
На завершення обговорення теми молоді вчителі показали створену ними рекламу професії вчителя, яка була спрямована на підняття престижу цієї професії.
Робота на семінарі підвела педагогічний колектив школи до висновку – компетентний вчитель - це людина, яка будує своє життя і свою педагогічну діяльність на принципах Добра, Гуманізму, Інтелекту, Творчості, Краси, Порядності та Справедливості. Тільки компетентний вчитель формує творчого, компетентного учня.

Практичний психолог школи, Скорохід О.В.

Педрада «Професійна компетентність учителя-основний чинник формування ключових компетентностей учня»

Презентація до виступу Бикович Н.М. «М/О вчителів початкових класів»
Презентація до виступу Силкіної А.В. “Профільне навчання - одна із складових у підвищенні вимог до професійної підготовки вчителя, його педагогічної компетентності,ерудиції, загальної культури”
Атестаційне дефіле Распітін Світлани Володимирівни (вчителя української мови і літератури)
Портфоліо вчителя історії та правознавства Мороза Євгена Олександровича
Портфоліо практичного психолога Скорохід Олени Валентинівни

/Files/images/ъ.jpg

/Files/images/ъъ.jpg

/Files/images/ъъъ.jpg

/Files/images/ъъъъ.jpg

/Files/images/ъъъъъ.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 309

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031