• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • У школі № 29 відбувся психолого-педагогічний семінар з виховної роботи

У школі № 29 відбувся психолого-педагогічний семінар з виховної роботи

2015-12-15

В понеділок, 14 грудня 2015р. в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 відбувся психолого-педагогічний семінар на тему:«Формування ключових компетентностей учнів у процесі виховної діяльності».
Завданням семінару стало підготувати вчителів до майбутньої педагогічної ради «Оновлення виховного процесу на основі впровадження Держстандарту».
Метою психолого-педагогічного семінару було розглянути характеристику основних ключових компетентностей та умови формування ключових компетентностей у виховному процесі.
Розпочався семінар зі створення вчителями «Букету компетентності», кожен вчитель на паперовій квіточці писав свій метод формуванння компетентності в учнів і складав у скриню «Досвід».
Світлана Вікторівна Братошевська, ЗДВР школи, розпочала свою доповідь з притчі «Як знайти хорошу школу». На прикладі притчі вона продемонструвала, що хороша школа – це насамперед хороші вчителі, які особистим прикладом виховують учнів, адже учень повинен не тільки вміти читати, писати і рахувати – він повинен вміти бути хорошою, порядною людиною.
Директор школи Лариса Анатоліївна Грицюк наголосила, що в процесі формування молодої людини школа відіграє важливу роль, адже саме в навчальному закладі дитина проводить більшу частину свого часу, і саме навчальний заклад являється тим середовищем, де процес формування має проходити фахово. Підтвердженням цього є участь школи в Міжнародному форумі «Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства», що відбувся у м. Києві 30 листопада 2015р. та нагородження пам'ятною медаллю «За вагомий внесок у розвиток освіти та науки».
В ході семінару було детально розглянуто ключові компетентності, адже саме вони мають безпосереднє відношення до площини виховання і методи їх розвитку, також було обговорено методи, якими на сьогодні перераховані компетентності розвиваються педагогічним колективом школи.
Психолог школи Олена Валентинівна Скорохід розповіла про вимого сучасного суспільства до рівня компетентності особистості, навела методи, якими можна розвивати компетентність в учнів під час навчально-виховного процесу і продемонструвала як у цьому може допомогти психологія. Вчителі випробували декілька вправ психологічної релаксації на собі і змогли поділитись досвідом, чи легко їм було у ролі учнів і який позитивний результат вони відчули.
На завершення психолого-педагогічного семінару вчителі отримали список літератури, яка допоможе у більш детальному і грунтовному опрацюванні питання розвитку компетентностей учнів.
З семінару вчителі йшли не з пустими руками, окрім цікавої інформації кожен вчитель дістав із скрині «Досвіду» квіточку і отримав цінну пораду від свого колеги по формуванню компетентного учня.

Методична рада школи

/Files/images/11.JPG/Files/images/111.JPG/Files/images/111111.JPG/Files/images/2222.jpg/Files/images/222.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 121

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031