Відзначення Дня Збройних Сил України в ЗОШ №29

2015-12-04

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України з метою патріотичного виховання школярів, утвердження в почуттях особистості патріотичних цінностей, поваги до історичного минулого України; сприяння громадянському миру і злагоді в суспільстві у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №29 проведені наступні заходи: години спілкування: «Збройні сили України - сила і міць нашої держави» за участю Маркелова Олексія Костянтиновича, майора Миколаївського зонального відділу служби правопорядку, який під час бойових дій в зоні проведення АТО виконував обов'язки, щодо забезпечення правопорядку у місті Красноармійськ (в 1-А класі, класний керівник Маркелова Н.С.); родинне свято в 6 класі (класний керівник Гайченко Н.А.); перегляди відеофільму «Історія Збройних сил України», фільму «Рейд», який розповідає про унікальну операцію Збройних Сил України, у ході якої наші воїни здійснили рейд тилами ворога та фактично зупинили просування російських військ углиб території України; тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці. Учні 1 – 7 класів прийняли участь у шкільній виставці дитячих малюнків «Ми за мир!»
Маємо надію, що скоро прийде той час, коли очі наших захисників Вітчизни сяятимуть від радості, а мирне небо благословить спільне щасливе майбуття. Нехай козацька кров додасть наснаги та мужності, посмішка близьких – зігріє, а надія – збереже!
Щиро вітаємо наших сміливих захисників з Днем Збройних Сил України та сьогодні, як і щодня, хочемо сказати: ви наша надія! Ми вами пишаємось!

Братошевська С.В., ЗДВР ЗОШ №29

/Files/images/ддф.jpg/Files/images/ддд.jpg/Files/images/дддд.jpg/Files/images/ддддд.jpg/Files/images/дддддд.jpg