Дивовижна Ольвія

2016-04-28

…Благодатний вітерець приємно обвіває обличчя під квітневим сонцем. Ми простуємо античною доріжкою, та неначе відчуваємо, як у мить змінюється час і ми вже йдемо у часи славетних греків.

/Files/images/ол1.jpg

Все сприяє цій омані зору: шматочки черепків вмощених у цю ж доріжку, знайдені археологами будівлі та вулички по ліву та праву сторони від неї, величезний теменос… Так, починалася наша мандрівка до античного міста – Ольвії 23 квітня 2016 року.

/Files/images/ол2.jpg

На відстані 40 км від міста Миколаїв, в селищі Парутине Очаківського району, розташована одна з найдавніших пам'яток України - історико-археологічний заповідник «Ольвія», який у 2002 році згідно з Указом Президента України отримав статус національного. Цей заповідник уже протягом багатьох десятиліть привертає до себе багатьох туристів, мандрівників, істориків, археологів і людей, які небайдужі до минулого.

/Files/images/ол3.jpg

Учні 3-7 класів Миколаївської ЗОШ № 29 прослухали цікаву екскурсію, побачили Дніпро-Бузький лиман, ландшафти степової природної зони, провели фотосесію, придбали сувеніри на пам’ять.

/Files/images/ол4.jpg

Хто хоч раз побував в Ольвії, не забуде її ніколи. І в цьому є щось магічне… може це тому, що Ольвія з грецького означає «щаслива»…

/Files/images/ол5.jpg

Вчитель географії Гайченко Н.А.

Кiлькiсть переглядiв: 98

Коментарi