2016-05-06

На виконання Указу Президента України «Про відзначення у 2016 році Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», з метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 проведено тиждень патріотичного виховання. Для учнів 1-11 класів проведена тематична лінійка «Пам’ятайте захисників рідної землі», для учнів 5-8 класів – урок Пам’яті «Загиблим заради життя», для учнів 9-11 класів – урок Мужності «Нам заповідана мужність».

/Files/images/дп1.jpg

У виховних заходах взяли участь учні, вчителі школи, батьки. Були представлені презентація «1939-1945.Пам’ятаємо! Перемагаємо!», художні та документальні відеоматеріали: «Від Дніпра до Ельби», «1377 спалених заживо», відеокліпи пісень «Степом, степом», «Вічний вогонь», «Мальви». Учні представили історичну довідку подій 1939- 1945р.р в світі, Україні, Миколаївщині.

/Files/images/дп2.jpg

Шкільний бібліотекар Криницька О.К. підготувала та провела для учнів 1-4 класів бібліотечний урок «Найважче слово в пам’яті – війна». Учні були ознайомленні з появою та значенням червоного маку як символу. Діти та класні керівники виготовили власноруч червоні маки та використали на заходах, приурочених до річниці Перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні.

/Files/images/дп3.jpg

Далі школярі взяли участь в марафоні - читанні віршів про війну та листів з фронту.

/Files/images/дп4.jpg

Під час заходів учні згадали не тільки буремні роки Другої світової війни, а й нинішні події на сході України, вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх полеглих за свободу та незалежність України. У ході вшанування пам'яті ветеранів-визволителів відбулося покладання квітів до пам’ятнику «Воїну-визволителю» (Корабельний район), прозвучали слова подяки та шани від гостей та учасників заходів. Панувала особлива атмосфера, дух єдності та патріотизму, сподівання на безхмарне та мирне майбутнє для України та всього світу.

/Files/images/дп5.jpg