Берегині історії рідного краю

2016-05-18

14-16 травня в місті Києві пройшов XVI Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія та уроки Глокосту» ім. І.Б. Медвинського, який назавжди залишиться у спогадах учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів №29. На достойному рівні м. Миколаїв представляла команда, до складу якої увійшли Горбачова Вікторія – учениця 10 класу та Маркелова Марія – учениця 11 класу.

/Files/images/ким1.jpg

Для учасників конкурс став уроком життя, де панувала особлива атмосфера добра, довіри, людяності, взаємопідтримки та поваги. Всі думки і серця конкурсантів були налаштовані на вияв кращих рис людини через творче суперництво.

/Files/images/ким2.jpg

Конкурс дав змогу відкрити нові грані в особистості кожного учасника. І все це завдяки грамотному наставництву керівників наукових робіт: директора школи, вчителя історії Грицюк Лариси Анатоліївни та вчителя історії і правознавства Мороза Євгена Олександровича, наполегливій праці дівчат, які перечитали масу літератури, спілкувалися зі свідками тих подій і створили свої роботи на основі місцевого матеріалу.

/Files/images/ким3.jpg

Марія та Вікторія творчо і натхненно представили свої конкурсні роботи. Захопливо і емоційно сприйняли слухачі виступ Маркелової Марії «Голокост ромського народу». Горбачова Вікторія виважено і толерантно подала у своєму виступі «Голокост єврейського народу» історію страждань євреїв Миколаївщини.
/Files/images/ким4.jpg

Марія отримала І місце у своїй номінації, а Вікторія – ІІ місце.

/Files/images/ким5.jpg

Охоплює почуття гордості за нашу школу, коли вдивляєшся в очі дітей, які горять новими ідеями, а серця прагнуть нових звершень.

Вітаємо з перемогою наших зірочок. Ви – взірець для підростаючого покоління школярів. Так тримати!

Прес-центр школи