Всесвітній день вишиванки у школі

2016-05-19

Одягнімо вишиванки, друже,
Як одвічний предків талісман.

/Files/images/дв1.jpg

День вишиванки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу чи садочок.

/Files/images/дв2.jpg

Учні та працівники Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 цьогоріч знову долучилися до цієї традиції. Усміхнені та радісні прийшли вони сьогодні до школи, а це і не дивно, бо у вишитому одязі закодовані символи сили, добробуту, краси та оберегів.

/Files/images/дв3.jpg

Найактивнішими учасниками акції стали учні 1-Б класу (класний керівник Кухаренко І.Г.), 2-Б класу (класний керівник Бикович Н.М.), 3 класу (класний керівник Глущенко А.М.), 5 класу (класний керівник Бугір Н.Ф.), 6 класу (класний керівник Гайченко Н.А.), 7 класу (класний керівник Распітін С.В.) та педагоги. Було організовано фотографування класів, загальні фото учнів у вишиванках.

/Files/images/дв4.jpg

Проведення дня української вишиванки продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

/Files/images/дв5.jpg

Вишиванка – символ Батьківщиши,
Дзеркало народної душі.
В колисанці купані хвилини
Світло і тривоги у вірші…

Заступник директора з ВР Братошевська С.В.