Педагогічний колектив школи № 29 отримав нагороду за виховання учнівської молоді

2016-08-25

25 серпня у міському Палаці творчості учнів пройшов щорічний форум педагогічних працівників навчальних закладів: «Освіта Миколаєва: реалії та перспективи».

/Files/images/конф1.JPG

Привітати з початком нового навчального року вчителів прийшов міський голова Олександр Федорович Сєнкевич, який побажав педагогам побільше творчих злетів, сил, терпіння і успіхів у навчанні та вихованні школярів.

/Files/images/конф2.JPG

За традицією, на серпневому форумі для педагогів виступила начальник управління освіти Миколаївської міської ради Ганна Іллівна Деркач, розповівши про здобутки шкіл і дитячих садочків за минулий навчальний рік.

/Files/images/конф3.JPG

Серед усіх навчальних закладів міста робота Миколаївської школи № 29 була оцінена на високому рівні. Начальник управління освіти Ганна Іллівна вручила директору школи Ларисі Анатоліївні Грицюк пам`ятну статуетку «Виховання учнівської молоді» на знак вагомих здобутків колективу вчителів на ниві навчання і виховання підростаючого покоління.

/Files/images/нагорода.JPG

Вже другий рік поспіль плідна праця творчого колективу школи удостоюється нагороди від управління освіти, минулого року школа здобула відзнаку у номінації «Педагогічний пошук». Наші вчителі кожного дня працюють над собою, вдосконалюють свої знання і вміння, щоб навчати і виховувати гідних громадян України і нам дуже приємно, що наші зусилля дають плоди в успіхах наших учнів і гідно оцінюються батьківською громадою та управлінням освіти.
Дякуємо за довіру!