В Миколаївській школі № 29 відзначили День вчителя

2016-09-30

Всесвітній День вчителя святкують в першу неділю жовтня більш ніж у 100 країнах світу. У цей день відзначаються заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.

/Files/images/уыеп4цвп3.jpg

30 вересня у Миколаївській загальноосвітній школі I - III ступенів № 29 відбулося свято, присвячене Дню вчителя. Всі дуже чекали цієї події. Учні підготували вітальні листівки і стінгазети, на яких були дитячі фото вчителів і креативні картинки професій, про які педагоги мріяли у дитинстві.

/Files/images/двч1.JPG

Після уроків в школі розпочався великий концерт. Директор Лариса Анатоліївна Грицюк привітала всіх вчителів з ​​їх професійним святом: «Дорогі, милі вчителі! Дякую за Вашу самовіддану працю! Нехай життя дарує Вам веселку посмішок, величезну любов, тепло у відносинах з Вашими близькими та друзями, міцного Вам здоров'я, великого щастя, участі у нових цікавих проектах і конкурсах та побільше натхнення і творчості!».

/Files/images/двч2.JPG

Діти дарували своїм вчителям пісні, танці, театралізовані постановки, флешмоби і цікаві фільми про кращі моменти шкільного життя. Приєднались до привітань і батьки, мати учениці 7 класу, Людмила Сергіївна Хімченко, заспівала чудову народну пісню.

/Files/images/двч3.JPG

Сьогодні було багато позитивних емоцій, посмішок і сліз радості. Щиро дякуємо всім за чудовий настрій!

/Files/images/двч4.JPG

Прес-центр школи