«Діти! Дорога! Безпека!»

2016-09-22

«Діти! Дорога! Безпека!» - під таким гаслом в Миколаївській загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів № 29 проходив місячник "Увага! Діти на дорозі!".
В рамках цього місячника і відповідно до плану роботи школи на 2016-2017 н.р. в закладі відбувалися профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху.
Основною метою місячника стала профілактика і не допущення дитячого травматизму на дорогах. Щоб нагадати дітям правила дорожнього руху, призабуті за літні канікули, в школі пройшли уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, цікаві вікторини, конкурси малюнків, презентацій. Кожен учень школи разом з батьками склав схему-маршрут "Безпечна дорога до школи", яка вклеєна у щоденники. У проведенні заходів були залучені всі учні і вчителі нашої школи. Класні керівники та вихователь ГПД проводили бесіди-інструктажі з тем «Мій шлях до школи!», «Зі знаками дружи – не знатимеш біди». Вчитель ГПД Раташнюк Л.В. щодня проводила рухливі ігри з правил дорожнього руху.
Педагог-організатор школи Гайченко Н.А. разом з Прес-ценром випустила тематичний буклет «На дорозі – небезпечно, то ж обачним буть доречно», інформаційний вісник «Бережи себе, школяр!» та провели тематичну лінійку «Дорожні правила вивчай - про здоров'я своє дбай». З учнями початкових класів були проведені виховні заходи «Безпечні маршрути», «Дорожні знаки на допомогу», гра «Твій товариш -світлофор», метою яких було нагадати дітям правила дорожнього руху. Також, вони взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Правила дорожнього руху – твоя безпека». Учні 5-9 класів під час виховних годин обговорювали важливість дотримання правил дорожнього руху. Старшокласники приймали участь у «Круглих столах» та практичних заняттях з надання першої медичної допомоги під керівництвом вчителя основ здоров’я Дибченко В.І.. Бібліотекар школи організувала виставку літератури з безпеки дорожнього руху «Правила дорожні знаю, їх я завжди пам’ятаю».

Протягом цього місячника діти не тільки цікаво і пізнавально провели час, а й стали більш відповідально ставитись до правил дорожнього руху. Завдяки місячнику «Увага! Діти на дорозі!» кожен з нас ще раз усвідомив, що дотримання правил дорожнього руху і уважність дуже часто можуть вберегти від біди і врятувати найцінніше, що є у людини – її життя.

Силкіна А.В., ЗДВР