• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • В школі № 29 відбулося засідання Ради закладу

В школі № 29 відбулося засідання Ради закладу

2016-09-30

Одними із основних завдань Ради школи є сприяння демократизації і гуманізації навчально-виховного процесу і об`єднання зусиль педагогічного і учнівського колективів, батьків, громадськості щодо розвитку навчального закладу та удосконалення навчально-виховного процесу, формування позитивного іміджу та демократичного стилю управління навчальним закладом. Саме тому на Раді школи з батьківською, вчительською і учнівською громадами ми обговорювали ефективність впровадження ОДГ/ОПЛ у навчально-виховний процес і результати, які отримані за перші місяці навчального року.

/Files/images/ршж1.JPG

Батьки позитивно оцінили зміни, які відбулись у школі. Розповіли, що дуже подобаються вивчення прав дітей за допомогою проектів у початковій і основній школі. Вчителі і класні керівники відмітили простоту і ефективність роботи при користуванні посібником "Закладинки". Дуже зручним, за словами батьків, стало розміщення посібників і підручників Всеукраїнської програми "Демократичної школи" на сайті закладу, адже тепер є можливість користуватись ними у будь-який час і вивчати їх разом з дітьми.

/Files/images/ршж2.JPG

Адміністрацію школи тішить те, що дві години обговорення найважливіших питань про шкільну форму, взаємні обов’язки батьків і дітей, запобігання насиллю у школі і родині, про організацію громадського контролю за харчуванням і медичним обслуговуванням, родинне виховання, педагогічну і психологічну компетентність батьків пролетіли майже непомітно і продемонструвало єдність у поглядах на подальший розвиток і роботу закладу.

/Files/images/ршж3.JPG

Пройшли вибори голови Ради школи, діяльність якого буде спрямована на утвердження демократичних засад управління навчальним закладом - законності, гласності, колегіальності ухвалення рішень, добровільності і рівноправності. Вибори пройшли демократично, представниками Ради школи було висунуто три кандидатури на посаду голови Ради, з яких шляхом голосування було вибрано Тарченко Руслана Анатолійовича. Особливо приємним є те, що Раду школи в цьому році очолює чоловік, що говорить про гендерну рівність при вирішенні питань управління школи.

/Files/images/ршж4.JPG

Взявши слово, Руслан Анатолійович вже окреслив перспективи розвитку закладу за принципами демократії і наголосив на тому, що попереду нас чекає цікава і ефективна робота на благо закладу, яка буде сприяти зміцненню партнерських зв`язків між родинами учнів та загальноосвітнім навчальним закладом з метою забезпечення єдності навчально-виховного процесу.
Хочеться відмітити, що ми дуже переживали про участь всіх членів Ради школи у засіданні, адже майже всі батьки працюють і для деякий було складним прийти на 17.00 до школи, але відповідальність батьківської громади і бажання приймати участь у житті рідної школи приємно вразили, відсутніх не було.
Спілкування в когорті друзів і однодумців надихає на подальший рух уперед задля того, щоб по праву носити звання «Демократична школа».
Кiлькiсть переглядiв: 108

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031