МАНДРУЄМО УКРАЇНОЮ. ЕКСКУРСІЯ ЗОШ №29

2016-10-14

Одеса надзвичайно багатогранна, це місто приємних сюрпризів і несподіванок. Напевно, ні в одному місті світу Ви не відчуєте такої невимушеної і добродушної атмосфери. Місто, чудеса і визначні пам'ятки якого просто не злічити! Кожна поїздка до Одеси - завжди здивування, буря емоцій і тепло приморського міста.

В Одесі близько двадцяти музеїв, але в цьому навчальному році 14 жовтня 2016 року з учнями 4-7 класів ми відвідали Одеську кіностудію та Музей цікавої науки.

Побували в павільйонах кіностудії, на знімальних майданчиках. Це місце зйомок великих фільмів минулого і рейтингових шоу сьогодення. В стінах студії нас зустріла гід, яка розповідала про світ вітчизняного кінематографа.

В екскурсію також входить відвідування відомого Музею експозиції кіно, який роповідає про легендарні фільми минулого. Перший павільйон був присвячений королеві німого кіно- Вірі Холодній, українці з Полтави, яка підкорила на початку ХХ століття кіносвіт. Також тут представлені експозиції, присвячені такими стрічками як «Д'артаньян і три мушкетери», «Діти капітана Гранта», «В'язень замку Іф». Більш того, деякі знімальні костюми можна було приміряти. Всі учасники екскурсії із задоволенням приміряли костюми, в яких колись знімалися відомі актори.

Музей цікавої науки в Одесі являє собою місце найбільш захоплюючих і незвичайних відкриттів наукового світу. Тут наочно можна спостерігати чудеса сучасної техніки, яка працює завдяки науковим відкриттям, таким складним і часто незрозумілих для звичайної людини. Тут створені найбільш вдалі екземпляри, що ілюструють в деталях принципи всіх наукових відкриттів. Музей ділиться на індивідуальні розділи: акустика, оптика, анатомія, інжиніринг, механіка, рідини і гази, а також багато іншого. До всіх експонатів дозволено торкатися, що особливо подобається дітям.

Погода сонячна, діти в захваті, екскурсія вдалася!

Вчитель географії Гайченко Н.А.