Українська пісня об'єднала шкільну родину

2016-11-13

Миколаївська загальноосвітня школа № 29 приєдналась до флеш-мобу Вікторії Сюмар, яка ініціювала важливий законопроект на підтримку української пісні в радіоефірі.
/Files/images/пу1.jpg
Учні нашої школи вважають, що треба робити все для того, щоб української пісні було якнайбільше: на радіо, на телебаченні і, звичайно, в школах також.
/Files/images/пу2.jpg
Тому сьогодні, 10 листопада 2016 року учнівське самоврядування організувало після 3 уроку для молодших школярів музичну перерву. Захід сприяв фізичному і психологічному розвантаженню, покращенню настрою учнів та атмосфери навчального процесу.
/Files/images/пу3.jpg
Звучали пісні українських виконавців, яким із задоволенням підспівували учні. Діти були у захваті, посмішки не сходили з обличчя весь день. Захід мав позитивний результат.
/Files/images/пу4.jpg
Представники учнівського самоврядування прийняли рішення проводити музичну перерву кожного дня після 3 уроку.

Прес-центр школи