Тиждень математики в ЗОШ №29

2016-11-24

Кожний учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання ставлять перед собою і вчителі математики ЗОШ №29.

/Files/images/тмш5.jpg

З 14 по 18 листопада 2016р. в школі проходив тиждень математики. Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.

/Files/images/тмш1.jpg

Так в понеділок, 14 листопада, відбулася виставка-конкурс математичних газет. Визначено за підсумками конкурсу газет переможців: робота учнів 5 класу (вчитель Силкіна А.В.) та 7 класу (вчитель Жеребцова Ю.І.).

/Files/images/тмш2.jpg

Протягом тижня на уроках математики проводились інформаційні хвилинки про цікаві факти з життя видатних українських вчених математиків. Учні мали можливість перевірити свої теоретичні знання з даного предмету, розв’язавши ряд кросвордів.

/Files/images/тмш3.jpg

Не менш цікавим є проведення КВК між класами, де також поєднані знання учнів з математики: підвищення загального рівня культури учнів, розвиток творчої активності учнів, акторської майстерності; формування товариських відносин в класах та інше.

/Files/images/тмш4.jpg

Під керівництвом вчителя математики Жеребцової Ю.І. між учнями 7-го і 9-го класів був проведений «Математичний КВК. Подорож містом математичних загадок».
Шестикласники мали змогу перевірити свої знання в інтелектуальному марафоні «Математичні перегони». З цікавістю учні 8 класу позмагалися в конкурсі «Математичний гумор».
На загальношкільній лінійці, 21 листопада, відзначено за підсумками тижня найактивніших учнів школи у проведених заходах.

Жеребцова Ю.І., вчитель математики