Школа і громада

2016-12-26

Сучасна школа повинна дати учням не тільки певні знання, уміння та навички, але й виховати громадсько-орієнтовану особистість, яка після закінчення школи успішно займе своє місце в житті. Так мікросередовище всередині школи необхідно сполучити з реальною дійсністю навколо школи.

/Files/images/нзш1.jpg

Громадсько-активна школа не відгороджує учнів від реального життя, а включає це життя у свої уроки, позаурочну діяльність, створюючи єдине поле громадського виховання не тільки учнів, але і всіх учасників освітнього процесу.

/Files/images/нзш2.jpg

17 грудня на базі нашої школи працювала школа вихідного дня «Країна Майбутнього 2.0», учасники якої системно впроваджують військово-патріотичне та національно-свідоме виховання. Об’єдналися ГО "Спілка ветеранів інвалідів АТО", Вітовсько-Богоявленська козацька громада, ГО "Родинне дерево Миколаєва», ДЮПР «Блискавка», керівники гуртків станції юних натуралістів.

/Files/images/нзш3.jpg

Чудова група спеціалістів-наставників передавали учнівській молоді, батькам та всім, хто завітав в цей день до школи знання, які потрібні у житті. Сучасну військову підготовку вели воїни АТО, творчий потенціал розкривали профільні спеціалісти зі станції юних натуралістів, козаки надавали знання із національної бойової традиції та звичаєвого права, дітей орієнтували на майбутню професію.

/Files/images/нзш4.jpg

Майстерні життя - це сучасна методологія надання корисних знань, та єднання всіх людей в єдине ціле.

/Files/images/нзш5.jpg

Багато корисного, цікавого дізналися в цей день усі учасники заходу. Батьки відпочили від буденних справ, діти розважились і отримали нові знання, вчителі познайомились з новими людьми, щоб в подальшому співпрацювати для виховання гідних громадян демократичної держави, ім’я якій – Україна!