Бути милосердними закликає нас Червоний Хрест!

2017-01-25

Життя переконує, що тільки брати від нього – згубно, незрівнянно більша радість - це радість віддавати. Проте, одній людині найчастіше не під силу надати кожному, хто потребує, посильну допомогу. Спільними зусиллями робити це куди легше й, що найголовніше - ефективніше.

/Files/images/чх1.jpg

Не шкодуючи часу, зусиль і коштів, найстаріша і наймасовіша гуманітарна організації на теренах України - Товариство Червоного Хреста щодня трудиться рятуючи сотні життів і допомагаючи нужденним. Це об`єднання проголосило справу милосердя до знедолених метою і завданням своєї статутної діяльності і є найкращим прикладом для наслідування.

/Files/images/чх2.jpg

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 активно співпрацює з багатьма благодійними організаціями, а також з товариством Червоний Хрест. Школярі з радістю долучаються до волонтерської діяльності і завжди прагнуть допомогти тим, хто опинився у складних життєвих обставинах.

/Files/images/чх3.jpg

24 січня до закладу завітали представниці товариства «Червоний хрест» - голова товариства Червоний Хрест Корабельної районної адміністрації Т. В. Мєдвєдєва і волонтер В. О. Мигачова.

/Files/images/чх4.jpg

Тетяна Володимирівна розповіла дітям про історію організації, її діяльність, благодійні і миротворчі акції і місії в Миколаєві, Україні і світі. Валентина Олександрівна наголосила на важливості вміння надавати першу долікарську допомогу, адже бувають випадки, коли саме вчасна допомога рятує життя. Волонтери обговорили з учнями і одну з «найгостріших» проблем сучасності - СНІД, повідомили про шляхи запобігання хворобі і важливість толерантного ставлення до хворих людей.

/Files/images/чх5.jpg

Не перелічити усіх форм роботи представників Червоного Хреста, вони завжди напоготові простягнути руку допомоги знедоленим. Люди, що пов׳язали долю з Червоним Хрестом, наділені унікальною чутливістю до чужого болю. Та й навіть якщо керуватися не шляхетними намірами, а суто прагматичними, сьогодні нікому вже не вдасться відгородитися стіною байдужості від загрозливої реальності – епідемій туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, інших небезпечних захворювань, бездомного дитинства чи немічної старості, вимушеного переселення - проблем, які, на жаль, можуть торкнутися кожного. Тож ми вчимо наших учнів, що допомагаючи сьогодні тим, кого спіткала біда, убезпечимо себе від неї в майбутньому, а посильна участь у діяльності Червоного Хреста - це найшляхетніша справа милосердя до ближніх.
Зустріч з представницями благодійної організації Червоний Хрест мала важливе значення для підростаючого покоління, адже значно підвищила повагу до міжнародних організацій і волонтерського руху. Віримо, що такі зустрічі у теплій, дружній атмосфері сприятимуть вихованню у молоді толерантності, відповідальності за себе, оточуючих і свою Державу.

Практичний психолог О.В. Скорохід