• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Заради підтримки здібних і обдарованих…

Заради підтримки здібних і обдарованих…

2017-02-10

Цей рік виявився для мене, як для вчителя, відповідальним як ніколи. Успішно засвоївши методику викладання предметів за проектом «Інтелект України», мною спільно з вчителями початкової школи і психологічною службою закладу були відібрані діти для навчання за його програмою у першому класі.
2016-2017 навчальний рік став першим роком роботи Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 у проекті «Інтелект України».

/Files/images/вулв1.JPG

Його методика вже успішно апробована у багатьох регіонах України. Миколаїв долучився до проекту цього року. Сьогодні багато українських вчителів прагнуть ознайомитися з методами і прийомами викладання у проектних класах «Інтелекту України».
Нагода презентувати роботу цього класу у нашій школі видалась 7 лютого. На уроки до 1-А завітали шановні гості: методист Миколаївського науково-методичного центру Ватульова О.Г., директор Миколаївської загальноосвітньої школи № 49 Славинська Л.М., директор нашої школи Грицюк Л.А. та заступник директора з навчально-виховної роботи Братошевська С.В.

/Files/images/вулв2.JPG

Цікавим, пізнавальним і веселим був урок читання, на якому учні продовжили знайомство з творчістю Г.К. Андерсена, а саме з казкою «Русалонька». Урок мав освітнє і виховне значення. Обговорення і читання казки «Русалонька» поєднувалася з цікавими відео з мультфільму про неї. Діти завзято озвучували це відео уривками з тексту. Чудового настрою всім присутнім додала музична руханка на пісню «Абетка», яку дітки швидко і майстерно виконали.

/Files/images/вулв3.JPG

Різноманітні вправи на розвиток читання, мислення і мовлення дали можливість учням працювати на уроці швидко і результативно. Особливо сподобались першокласникам такі вправи як «Черепаха і сорока», «Фотоапарат», «Кмітливчик» та «Кнопочка». Діти залюбки працювали з їх завданнями.

/Files/images/вулв4.JPG

Не менш цікавим був і урок математики. Розпочався він веселою пісенькою «Математики нас вчать…», а проходив у вигляді змагання між двома командами «Сонечки» та «Зірочки». За вдалі відповіді команди отримували винагороду у вигляді долара. За певну кількість цих грошових одиниць у кінці уроку бажаючі могли придбати канцелярське приладдя: олівець, гумку, лінійку тощо... Така нагорода добре стимулювала учнів. Цікаві задачі за участю казкових героїв Кроши, Бараши, Їжака діти складали і розв’язували наввипередки.

/Files/images/вулв5.JPG

Геометричний матеріал у вигляді вправи з логічним навантаженням, яку учням запропонував сам Знайко, було виконано безпомилково.
Обидва уроки супроводжувалися піснями, танцями та яскравими презентаціями.
Гостями було відмічено, що вчитель і учні творчо підходять до виконання будь-яких завдань.
Я і мій 1-А клас завжди раді поділитися своїми здобутками і наробками. Ми хочемо всім побажати:
Світ прекрасний навколо тебе –
Сонце ясне і синє небо.
Птахи і звірі, гори і рі
ки,
Нехай він буде таким навіки!

Вчитель 1-А класу Рідкоборода Любов Вікторівна

Кiлькiсть переглядiв: 324

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031