• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Створюємо нову українську школу разом

Створюємо нову українську школу разом

2017-02-27

Спільною працею педагоги України окреслюють контури майбутньої української школи і сьогодні кожен заклад освіти продовжує роботу по зміненню застарілої навчальної моделі на сучасну, інноваційну, здатну сформувати компетентного випускника, всебічно розвинутого, відповідального громадянина і патріота своєї держави, людину здатну реалізувати себе у житті і бути щасливою.

/Files/images/сдт5.jpg

Педагогічний колектив Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 вважає, що школа завжди має бути в авангарді суспільних змін, щоб мати можливість запропонувати сьогоднішньому і майбутньому поколінням школярів достойну, сучасну освіту, яка буде нести у собі саме те, що знадобиться і буде корисним дітям у житті, допоможе випускнику стати конкурентоздатним у 21-му столітті.

/Files/images/сдт1.jpg

Ми переконані, що змінити стару шкільну систему можна лише помінявши погляди вчителів на освіту і навчання, задавши правильний напрямок руху до змін. Українська школа буде успішна, якщо до неї прийде успішний учитель і такого вчителя ми повинні створювати сьогодні. Саме для цього наша школа спільно з Науково – методичним центром запросили до Миколаєва тренера українсько-шведського проекту Світлану Стельмах (вчитель Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист»), яка провела 6-годинний семінар-тренінг з найбільш вмотивованими до змін у освіті директорами на тему: «Інтегральний підхід до ролі особистості керівника в управлінні».

/Files/images/сдт2.jpg

За час роботи семінару-тренінгу директори мали змогу здобути велику кількість цікавої інформації, щодо розбудови нової української школи. Світлана Стельмах познайомила присутніх з основами інтегральної теорії Кена Уілберта (акцент на 7 логік дій), спіральною динамікою Клера Глейза, методами емпатійного спілкування, поняттям та прийомами фасилітації та використання її технік у роботі з учительським та учнівським колективами, розповіла про стадії емоційного вигорання керівників шкіл та методики корекції вигорання, дала нові навички використання проектних технологій, арт-терапії, а головне - імпульс учасникам до руху вперед, використання у практичній роботі набутих знань, усвідомлення необхідності власного розвитку та стимуляції до особистісного і професійного розвитку учителів.

/Files/images/сдт3.jpg

Директори мали змогу випробувати на собі велику кількість вправ, які зможуть зробити у своїх педагогічних колективах. Це і вправа «Сучасний керівник, яким він має бути?», «Літаки» і багато інших. Також присутні дізнались про навчально-виховний процес і створення освітнього простору в швецьких школах, навчальних закладах Латвії і Литви.

/Files/images/сдт4.jpg

Цікаве невимушене спілкування у компанії однодумців, які прагнуть змін і готові змінюватись самі дало свої результати. Всі учасники заходу були у захваті від професійної роботи тренера Світлани Стельмах і висловлювали велику вдячність за можливість побачити нові орієнтири для особистісного розвитку і позитивних зрушень у своїх навчальних закладах, а також за спільну роботу у створенні нової української школи.

Директор школи Грицюк Л.А.

Кiлькiсть переглядiв: 213

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031