Тиждень іноземних мов в школі

2017-03-06

Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Оволодіння іноземною, а саме англійською та німецькою мовами є потребою часу. Для підвищення інтересу до вивчення англійської та німецької мови однієї урочної роботи не досить, тому тут значну роль відіграють різні позакласні та позаурочні форми роботи. Однією з таких форм позакласної роботи є проведення предметних тижнів.

/Files/images/тым2.jpg

Тиждень іноземних мов в ЗОШ №29 розпочався з робочої лінійки 27 лютого, на якій вчитель англійської мови Сінченко Т.В. ознайомила учнів школи із гаслом «How many languages you know, so many times you are a man» - «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина», планом проведення та завданнями на тиждень англійської мови. Учні 7 та 5 класів представили країни, де англійська мова є офіційною мовою.

/Files/images/тым1.jpg

28.02.2017 р. було проведено урок-вікторину в 11 класі на тему “Do you know English?” (вчитель Сінченко Т.В.), під час якого учні подорожували цікавими сторінками по історії Великобританії, демонстрували свої знання країнознавчого та граматичного матеріалу в комунікативно-ситуативних завданнях “Proverbs”, “Mistake”, “Across the Great Britain”, “Holidays”, фонетичні навички “Rhymes”, “Tongue twists”. Крім цього, учасники двох команд “Champions” та “Confederates”, капітанами яких були Мальований Роман та Савицький Дмитро, виявили гарні вміння швидко орієнтуватися в умовах непідготовленого монологічного мовлення. Команда “Champions” здобула перемогу за креативність, комунікацію, гарні граматико-лексичні знання та організовану злагоджену роботу в команді.

/Files/images/тым3.jpg

28.02.2017 р. було проведено конкурс листівок німецькою мовою в 8 класі на тему “8März” (вчитель німецької мови Домалєго М.М.), під час якого учні малювали листівки німецькою мовою, писали в них привітання та знайомились з звичаями та традиціями привітань в Німеччині. А також демонстрували свої знання з граматики та вмінь використовувати нові ЛО.

/Files/images/тым4.jpg

01.03.2017р. було проведено брейн-ринг “In the world of animals” («У світі тварин») серед учнів 3-А та 3-Б класів (вчитель Бугір Н.Ф.). Учні розподілились на дві команди: 3-А ( Топорков В., Чернєнко К., Барабаш А., Мартинов Д., Іванова С., Трешнюк А.) та 3-Б ( Марченко Н., Рісінський О., Бабієнко А., Козюра Є., Житкевич К., Чебану А.). Під час гри учні повторили лексичний матеріал « Animals», «Colours», «Alphabet», а також з великим задоволенням відгадували загадки та продемонстрували високі знання англійського алфавіту. Перемогу в грі отримали учні 3-А класу.

/Files/images/тым5.jpg

01.03.2017 р. проведено урок німецької мови у 6 класі на тему «Частини тіла. Моє тіло.». В ході проведення уроку учні мали змогу поглибити свої знання з теми, вживати нову лексику, розвивати навички аудіювання, усного мовлення та навчитися описувати осіб .Учні активно брали участь у розв’язуванні ситуативних завдань для того щоб дізнатися тему уроку, демонстрували добрі вміння самостійно працювати у парах та в групах.
01.03.2017 р. було проведено вікторину з учнями 7 класу «Я краще знаю Німецьку». Учні під час вікторини були поділені на 2 команди Kinder та Kätzchen, за допомогою різних завдань вони мали змогу проявити себе інтелектуально і творчо, самовдосконалитись, поглибити свої знання з країнознавства, розвити інтерес до предмета та підтримувати високий рівень мотивації до вивчення німецької мови та виховувати почуття дружби, товариськості.
02.02.2017 р. проведено урок у 5 класі на тему “The National Symbols of Ukraine” (вчитель Сінченко Т.В.). В ході проведення уроку учні мали змогу поглибити свої знання про символіку рідної країни, одночасно поповнюючи свій лексичний запас англійськими лексичними одиницями з вищевказаної теми. Завдання уроку спонукали дітей до демонстрації їхніх попередньо набутих знань даної теми з української мови та відповідних лексико-граматичних знань з англійської мови. Учні активно брали участь у розв’язуванні ситуативних завдань для того щоб дізнатися тему уроку, активізували свій активний словник при поповненні тематичної асоціативної карти, демонстрували добрі вміння при пошуково-інформаційній роботі з текстом
03.03.2017р. було проведено вікторину серед учнів 1-А та 1-Б класу (вчитель Бугір Н.Ф.) « Найкраща літера англійського алфавіту». Учні із задоволенням розфарбовували літери, а потім по черзі показували літери та називали їх. Також учні проспівали пісеньку « Веселий англійський алфавіт, а ще учні розповідали про себе, називаючи своє ім’я та скільки років. Учні переглянули мультфільми англійською мовою.
03.03.2017 р. підведено підсумки конкурсу “English-speaking countries in questions” (вчитель Сінченко Т.В.), який проводився з метою підвищення інтересу до вивчення англійської мови та передбачав систематизацію та актуалізацію знань учнів 7-11 класів з країнознавчих тем таких країн, як: Австралія, США, Великобританія, Канада, Нова Зеландія. Переможцями цього конкурсу стали: Гайченко Максим, учень 7 класу та Головченко Дмитро, учень 11 класу.
Також з 27.02.17р. по 03.03.2017р. був проведений конкурс стінгазет та плакатів на тему « Веселий алфавіт» та « Мої улюбленці» для учнів 1-4 класів і конкурс вітальних листівок до 8 березня серед учнів 5-11 класів.
06.03 – Лінійка. Закриття Тижня англійської мови (1 – 11 класи). Переможці були нагороджені грамотами, а учасники подяками на лінійці.

Прес-центр

Кiлькiсть переглядiв: 782

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031