«Шкільне подвір’я – дзеркало мого міста»

2017-04-03

Успішність та ефективність виховного процесу залежить від того, як складаються взаємини між вчителями, учнями та батьками.

/Files/images/шпдм1.jpg

Шкільний колектив єдиний та неподільний, якщо організована спільна діяльність вчителів, батьків та учнів. Спільна справа об’єднує і сприяє встановленню взаєморозуміння між батьками, дітьми та вчителями, створенню комфортних умов у шкільній родині.

/Files/images/шпдм2.jpg

У рамках реалізації Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу» і шкільного проекту «Шкільне подвір’я – дзеркало мого міста» в Миколаївській ЗОШ № 29 пройшла загальношкільна толока.

/Files/images/шпдм3.jpg

Учні, вчителі та батьки зібралися на території школи для того, щоб прикрасити і озеленити шкільне подвір’я, посадити дерева, кущі. Було насіяно багато квітів, які будуть прикрашати шкільну територію. Всі працювали жваво та завзято, панувала весела й дружня атмосфера.

/Files/images/шпдм4.jpg

Наша школа і її подвір'я завдяки спільним зусиллям стали ще більш квітучими та охайними, а найголовніше – добра справа знову об`єднала шкільну родину!

/Files/images/шпдм5.jpg

ЗДВР Силкіна А.В.