День цивільного захисту в школі

2017-04-28

28 квітня 2017 року у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 був проведений День цивільного захисту з метою забезпечення цивільного захисту суб'єктів навчально-виховного процесу та відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

/Files/images/1цз12.JPG

День ЦЗ розпочався зі збору керівного та начальницького складу цивільного захисту школи та проведенням загальношкільної лінійки, на якій ознайомили усіх учасників з основними цілями, завданнями, графіком проведення Дня ЦЗ. На високому емоційному та патріотичному підйомі був виступ учнів 8 класу (класний керівник Распітін С.В.), членів агітбригади ДЮП.

/Files/images/2цз17.JPG

В 1-11 класах були проведені заняття на теми: «Надзвичайні ситуації. Порядок дій учнів в разі небезпеки», «Небезпеки повсякденного життя. Моделювання ситуацій допомоги при попаданні на тіло хімічних речовин» та інші. Підбір матеріалів та форма навчання відповідали віковим особливостям дітей. Вчителі Рідкоборода Л.В., Топоркова А.І., Бикович Н.М., Кузнєцова О.М., Бугір Н.Ф., Гайченко Н.А., Жеребцова Ю.І., Сінченко Т.В. для повного і кращого засвоєння матеріалу використали наочні посібники, засоби захисту органів дихання людини, відеофільми.

/Files/images/3цз17.JPG

Для більшої інформативності учасників навчально-виховного процесу інформаційні стенди було оновлено пам’ятками з дій при аваріях та вибухами та пожежами, вибухонебезпечними і підозрілими предметами.

/Files/images/4цз17.JPG

Бібліотекар школи Криницька О.К. підготувала добірку матеріалів щодо Дня ЦЗ та 31 річниці аварії на Чорнобильській АЕС.. Проведено загальношкільні воєнізовано-спортивні змагання для учнів 6-11 класів під керівництвом вчителів фізкультури Гумена О.М. і Тарасової О.М.
Закінчився День цивільного захисту підбиттям підсумків та обговоренням результатів проведення Дня цивільного захисту з керівним складом школи, відповідальними особами, педагогічними працівниками.

ЗДНВР Братошевська С.В.