Подорож у країну Дитинства

2017-05-29

29.05.2017 року розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий табір «Ромашка».

Малечу радісно зустрічали вихователі табору: вчителі початкової школи (Топоркова А.І., Рідкоборода Л.В., Маркелова Н.С., Бикович Н.М., Данішевська Н.А.), вчитель фізичної культури (Тарасова О.В.)

Дітей привітали заступник директора з виховної роботи Силкіна А.В., начальник табору Бугір Н.Ф.

Медична сестра нагадала учням про правила оздоровлення, а педагог – організатор озвучила закони табірного життя.

У цікавій формі пройшов День знайомств. Діти розповідали про свої вподобання, грали, співали брали учпсть у спортивних естафетах.

Учениці 5 класу підготували танцювальний флешмоб під сучасні пісні, до якого могли долучитись усі учасники свята.
Перший день промайнув непомітно. Всі були задоволені!
Діти розпочали подорож у країну Дитинства, де панує романтика, гра, мрія. Попереду щаслива пора – літній відпочинок. Сподіваємось, що наші вихованці гарно відпочинуть і отримають багато позитивних емоцій.
Тож щасливої дороги в чарівний світ розваг, веселощів і мандрівок.

Педагог-організатор, Гайченко Н.А.