• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Літній мовний табір - креатив та задоволення

Літній мовний табір - креатив та задоволення

2017-05-29

Організація літніх мовних таборів – це дуже своєчасний проект, так як Україна зробила свій європейський вибір і тому знання іноземних мов набуває нині пріоритетного значення.

Працюючи над реалізацією завдань літнього мовного табору, вчителі англійської мови Миколаївської загальноосвітньої школи № 29 намагаються:
- підвищити рівень володіння англійською мовою учнів школи;
- зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов, привернути увагу суспільства до цієї теми;

- допомагати школярам здобувати необхідні мовні навички та непомітно долати мовний бар’єр;
- удосконалювати усне мовлення дитини;
-поєднати навчання із захоплюючим відпочинком;
-розкрити таланти дітей;

-створити мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови;
-підвищити рівень мовної та мовленнєвої компетенцій дітей;
-допомогти дітям набути досвіду комунікативного спілкування та опановувати навички міжособистісної взаємодії та роботи в колективі.

Учителями іноземних мов (англійської і німецької) Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 заплановані різноманітні форми й методи роботи з дітьми: вікторини, квести, конкурси, творчі лабораторії, мовні майстерні, рольові та лінгвістичні ігри, екскурсії англійською мовою та ін. Робота проводитиметься відповідно до плану за тематичними днями.

Табірна зміна розпочалася 29 травня 2017 року Днем урочистого відкриття табору – Opening Party, що мав на меті дати гарний старт довгоочікуваним літнім канікулам та створити мотивацію для подальшого удосконалення навичок володіння англійською та німецькою мовами та для роботи в командах. На святі відкриття табору можна було побачити різноманітні танцювальні номери, пісні англійською мовою у виконанні учнів.
В класній кімнаті зібралися учні 2-6 класів. Вони об’єдналися у два загони: «Adventure time» та «Little UNICORN». Діти на чолі з учителями англійської та німецької мов Сінченко Т.В. та Домалєго М.М. представляли свої загони творчими виступами. Школярі активно брали участь у запропонованих конкурсах та вболівали за своїх товаришів. Після закінчення свята всі були з гарним настроєм та заряджені позитивними емоціями на цілий день. Це стало гарним стартом довгоочікуваних літніх канікул.

Сінченко Т.В., вчитель англійської мови ЗОШ №29

Кiлькiсть переглядiв: 273

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031