Школа щастя гостинно відкрила двері для своїх учнів

2017-09-01

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок —

Нас закликає до навчання.

Ми поспішаєм на урок,

І знову йдемо в світ пізнання.

В українських школах пролунали перші дзвоники, закликавши школярів в Країну Знань. В Миколаївській школі № 29 сьогодні подвійне свято, адже вона відзначає своє 65-річчя.

Фото Ларисы Грицюк.

Свій ювілей школа відзначала у колі найрідніших – учнів, батьків, громади Корабельного району і вчителів, гостинно зустрівши поповнення – першачків. Цьогорічне свято відбулося у новому форматі – без виступів депутатів і не затягнуте у часі. Головними господарями і організаторами дійства були учні і їх батьки.

Фото Ларисы Грицюк.
Прекрасними виступами глядачів полонили вокальна група учнів 6 класу, танець учнів третіх класів і флешмоб 11 класу. Не менш цікавим був перший урок у формі квесту «Ми будуємо Україну – європейську демократичну країну», у якому брали участь не тільки учні, а й батьки. Обереги, мандали, пазли, козацькі розваги об’єднували шкільну родину над спільною справою. Під час першого уроку учасники квесту рухались по станціях присвячених культурі українського народу і загальнолюдським цінностям.

Доречі, форму квесту ми обрали завдяки участі у литовсько-українському проекті «Інтегральне лідерство в освіті», адже зрозуміли, що рухливі форми групової роботи дають найкращі результати для розвитку.

Фото Ларисы Грицюк.

Кожна станція квесту була направлена на створення позитивної атмосфери, розвиток емоційного інтелекту, емпатійне спілкування і розширення кругозору.

Фото Ларисы Грицюк.

В школі панувала атмосфера радості, на кожному поверсі лунав веселий дитячий сміх, даруючи щасливі моменти єднання і відчуття, що знову всі рідні люди вдома.

Фото Ларисы Грицюк.

Приємно було почути схвальні відгуки батьків і щирі слова подяки за добру організацію свята Першого вересня. В свою чергу, педагоги подякували батькам за те, що вже багато років довіряють нам найдорожче, що в них є – своїх дітей.

Фото Ларисы Грицюк.

Сьогодні наша школа піднялась на новий щабель розвитку – ми будуємо Школу щастя в якій знайде своє місце кожен і зможе реалізувати всі свої прагнення і мрії.

Директор Л.А. Грицюк

Попередня Жовтень 2017 Наступна