Звіт директора в Миколаївській школі № 29

2017-08-29

29 серпня 2017 року відбувся звіт директора школи Лариси Анатоліївни Грицюк, відповідно до Наказу МОН від 23.03.2005 № 178 "Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю ".

Фото Елены Бахмутовой.

На конференції були присутні члени батьківських комітетів класів, члени учнівського самоврядування, представники Ради школи, педагогічний колектив.

Фото Елены Бахмутовой.

Звітування здійснювалося з метою утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, використання бюджетних коштів, благодійних внесків, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальному закладі.

Фото Елены Бахмутовой.

Робота директора школи Лариси Анатоліївни Грицюк за 2016-2017 н.р. одноголосно була визнана «задовільною із моральним і матеріальним заохоченням».