У нашій школі відбувся історико – краєзнавчий foot-квест

2017-09-25

Напередодні Всесвітнього Дня туризму, 22 вересня, в Миколаївській ЗОШ № 29 був проведений історико – краєзнавчий foot-квест, тематика якого була присвячена 80-річчю Миколаївської області.

Вчителі школи завжди прагнуть урізноманітнити навчальний процес, удосконалювати зміст та форми громадянського та патріотичного виховання і туристично-краєзнавча робота підходить для цього якнайкраще. Саме тому у шкільної родини виникла ідея проведення foot-квесту, який поєднає навчання і активний відпочинок.

Учасниками квесту стали учні 5-11 класів, батьки і вчителі, які показали свою спритність, швидкість, витривалість, а головне знання історії міста Миколаєва і Миколаївської області.
На початку квесту кожна команда продемонструвала творчі таланти у представлені назв, девізів і пісень. Цього разу всі виступи виявилися дуже оригінальними та позитивними. Найгучнішими та найкреативнішими були девізи учнів 6, 7, 8 класів.

Локації маршруту foot-квесту були різноманітними: «Літературна Миколаївщина», «Тварини і рослини Миколаївщини», «Туристична Миколаївщина», «Історичне краєзнавство», «Тропа Здоров’я», «Пісенний драйв» і мали на меті не тільки з’ясувати наскільки учні школи обізнані з історією та географією рідного краю, а й ознайомити їх із маловідомими сторінками духовної та історичної спадщини Миколаївщини.

Команда 5 класу найкраще впоралась із завданнями квесту, за що отримала диплом за перемогу та солодкі подарунки. ІІ місце посіли учні 9 класу, а ІІІ місце поділили між собою учні 6, 8 класів.
Це був цікавий та захоплюючий захід. Учасники змогли збагатити свої знання з історії Миколаївщини цікавими фактами. Учні змогли відкрити для себе багато чудових та мальовничих куточків Корабельного району, про які раніше навіть не здогадувались.

Хороша атмосфера, активний відпочинок, приємне спілкування, позитивні та незабутні враження – ось що приніс нам foot-квест.
Подорожуючи мальовничими куточками Корабельного району ми ще раз переконалися, що школа №29 – це одна велика і дружня родина, яка завжди готова до пригод, нових цікавих знань і приємного спілкування.

Силкіна А.В, ЗДВР

Попередня Листопад 2017 Наступна