Олімпійськими шляхами до здорового майбутнього

2017-09-15

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.
Доброю традицією у Миколаївській загальноосвітній школі № 29 стало проведення Олімпійського тижня, для популяризації здорового способу життя. Важливість та популярність спорту цілком виправдана.

Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед! Спорт є одним із головних чинників, який впливає на фізичний розвиток та здоров'я дитини, що вкрай важливо для всіх вчителів і батьків.

Протягом Олімпійського тижня у школі були проведені години спілкування «Олімпійське сузір’я України», «Олімпійськими шляхами до здорового майбутнього», організована виставка дитячих малюнків та стіннівок «Я – майбутній олімпієць», зустрічі із спортсменами району та міста. Не обійшлося і без командних спортивних змагань з футболу, волейболу та цікавих естафет.

Переможців і призерів змагань адміністрація школи нагородила грамотами і солодкими подарунками.
Традиційно в день закриття Олімпійського тижня відбулося родинне спортивне змагання «Школа і родина - разом ми велика сила!».

Свою спритність, витримку і жагу до перемоги, під час проведення спортивних естафет, продемонстрували збірні команди учнів та батьків. Всі учасники заходу отримали велике задоволення. Батьки, які змагались між собою, мали можливість повернутись у шкільні роки і відчути себе безтурботними дітьми.

Заходи «Олімпійського тижня» допомогли згуртувати учнів і подарували дітям, вчителям і батькам багато гарного настрою.
Вчителі нашої школи докладають максимум зусиль, щоб діти вибирали здоровий спосіб життя і спорт, роблячи свій внесок у формування здорового покоління українців.

Силкіна А.В., ЗДВР

Попередня Листопад 2017 Наступна