ПЕРШІ НАУКОВІ ПІКНІКИ у Миколаївській ЗОШ №29

2017-10-20

ПЕРШІ НАУКОВІ ПІКНІКИ в Миколаївській ЗОШ №29 відбулися 20 жовтня 2017р. в рамках впровадження СТЕМ-освіти у навчально-виховному процесі.

Фото Світланы Братошевськи.

Фестиваль проходив у кабінеті фізики для учнів 1-11 класів.

Фото Світланы Братошевськи.

На наших НАУКОВИХ ПІКНІКАХ не подавалася теорія, а ЗАХОПЛИВО, РОЗВАЖЛИВО, розкривалися таємниці фізики, хімії, біології, географії, астрономії, математики у тандемі з українською літературою, англійською та німецькою мовами.

Фото Світланы Братошевськи.

Юні дослідники 1-11 класів демонстрували, що наука буквально усюди навколо нас. Інтерес викликали майстер-клас учнів 5 класу з виготовлення ньютонівської рідини, моделі з ЛЕГО для уроків математики (1-6 класи), саморобні фізичні (1-Б, 2-А, 3-Б, 7, 8, 9), географічні ( 4-А, 7, 8, 9) прилади, біологічні (2-Б, 3-А, 6, 7, 8, 9,11), математичні (11), астрономічні (4-А, 4-Б класи) моделі; моделі вітряків (3-А) та багато інших ЦІННИХ речей..

Фото Світланы Братошевськи.

Наука – це весело, а значить щасливо!!!

ЗДНВР Братошевська С.В.