Відбувся шкільний етап дебатів

2017-10-23

20 жовтня в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 відбувся шкільний етап німецько-українського проекту "Молодь дебатує".

Фото Ларисы Грицюк.

Учні дебатували на тему: «Чи потрібно покладати відповідальність за проблему жебракування на вулицях Миколаєва тільки на місцеву владу?».

Фото Ларисы Грицюк.

Школярі показали гарну обізнаність з теми. 4 команди вміло аргументували свої позиції. Всі присутні з цікавістю спостерігали за ходом дебатів.

Фото Ларисы Грицюк.

У жюрі був складний вибір, але оцінивши школярів за всіма критеріями дебатної методики визначили двох учениць, які будуть представляти школу на регіональному етапі 10 листопада.

Фото Ларисы Грицюк.

Найкращу обізнаність з теми показали: Яна Дзюб (11 клас) і Катерина Бобко (11 клас).

Фото Ларисы Грицюк.

Вибрана для дебатів тема продемонструвала значний резонанс до питання жебракування серед учнів. Школярі зауважили, що аргументи дебатантів змінили позиції багатьох з них.