НАБІР 2018, або майбутнє «ІНТЕЛЕКТУ УКРАЇНИ» в руках батьків наших першокласників

2017-11-08

У Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 29 ведеться активна робота щодо впровадження інноваційних форм навчання, серед яких цікавим є Всеукраїнський науково-педагогічний проект "Інтелект України". Нині успішно працюють за навчальним планом, навчальними програмами, навчальним методичним забезпеченням, чинними в межах науково-педагогічного проекту "Інтелект України" учні 1-А (учителька Бикович Н.М.) та 2-А (учителька Рідкоборода Л.В.) класів.

Фото Світланы Братошевськи.

02.11.2017 року у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 29 відбулися збори для батьків майбутніх першокласників за програмою «Інтелект України», у яких взяли участь директор школи Грицюк Л.А., шкільний психолог Бахмутова О.В., учителі початкових класів Бикович Н.М., Кухаренко І.Г. та близько 20 осіб батьківської громади.

Фото Світланы Братошевськи.

Директор школи Лариса Анатоліївна Грицюк привітала батьків майбутніх першокласників, провела для них екскурсію по школі та закликала до тісної співпраці, спрямованої на успіх дитини. Лариса Анатоліївна презентувала проект «Інтелект України». Відповіла на питання батьків щодо реального продовження проекту у базовій школі і підготовки учителів до реалізації проекту. Зазначила, що проект розрахований на 1-4-9 класи. Класи-піонери проекту зараз навчаються у 9-му класі, які стануть завершенням проекту на стадії впровадження.

Фото Світланы Братошевськи.

Учителька 1-А класу Бикович Наталія Миколаївна звернула увагу батьків, що цінність даного проекту у вже закладеній у програму інтеграції навчального матеріалу. А навчальний процес будується таким чином, щоб дітям було цікаво, всі завдання мають практичне спрямування і реалізацію в повсякденному житті. Крім того, комплект матеріалів містить не лише навчальні робочі зошити для учнів, а й весь методичний супровід: розроблені уроки-заняття, наочність, відео-матеріали, дидактичний матеріал і таке інше.

Фото Світланы Братошевськи.

Батьки отримали від психолога Бахмутової О.В. ряд рекомендацій, спрямованих на успішну адаптацію дітей 6-річного віку до змін, які несе шкільне життя.
Батьківські збори пройшли у теплій, дружній атмосфері.

Шановні батьки! Якщо Ви вважаєте, що Ваша дитина допитлива і розумна, якщо Ви пов'язуєте майбутнє своєї дитини з інтелектуальною сферою – ми чекаємо на Вас.

Заняття проводяться щоп’ятниці о 16.00 за адресою:
вул. Гетьмана Сагайдачного (Ватутіна), 124

Тел. для довідок 64-59-53 (приймальня школи).