Учениця Миколаївської школи № 29 здобула перемогу у регіональному етапі дебатів проекту "Молодь дебатує"

2017-11-10

10 листопада у Миколаєві відбувся регіональний етап українсько-німецького проекту "Молодь дебатує".

/Files/images/уууууууууу.jpg

У турнірі взяли участь двоє учнів та шість учениць з чотирьох навчальних закладів Миколаївщини: ЗОШ № 29, ЗОШ № 22, ЗОШ № 1 та Южноукраїнської гімназії № 1.

Фото Ларисы Грицюк.

Темою дебатів стало цікаве та дискусійне для української молоді питання: "Чи варто ввести в Україні рік обов’язкової соціальної служби після закінчення школи?"

Фото Ларисы Грицюк.

В дебатах від нашої школи приймали участь двоє учениць 11 класу: Яна Дзюб і Катерина Бобко.

/Files/images/кккккккккккккккк.jpg

Дівчата продемонстрували значну ерудицію і обізнаність у проблемі з якої дебатували.

/Files/images/ййййййййййййййййййййййй.jpg

Оцінювало учнів поважне журі у склад якого увійшла координатор проекту «Молодь дебатує» в Україні Ольга Пішел.
За результатами двох дебатів перемогу у регіональному етапі українсько-німецького проекту «Молодь дебатує» здобули дві учениці. Однією з переможниць стала учениця 11 класу нашої школи - Катерина Бобко.

/Files/images/йййййй.jpg

Далі на дівчат очікує Всеукраїнський етап змагань у вмінні дебатувати у Харкові.
Педагоги школи № 29 вдячні керівнику проекту «Молодь дебатує» Віолі фон Крамон і його координаторці Ользі Пішел за можливість взяти участь у прекрасному проекті міжнародного рівня. Ми щиро віримо, що такі проекти вкрай необхідні українським дітям, адже вони допомагають виховувати громадян з активною життєвою позицією, які не бояться брати на себе відповідальність за вирішення складних проблем, як у своєму житті, так і у державі. Саме за такими учнями, які сьогодні змагались на дебатах, майбутнє України, підтримуємо їх починання і кожного дня працюємо для того, щоб плекати інтелектуальну еліту України!