Учні 5 класу провели урок історії у Миколаївському краєзнавчому музеї

2017-11-14

В понеділок, 14 листопада, учні 5 класу Миколаївської школи І-ІІІ ступенів № 29 відвідав Миколаївський обласний краєзнавчий музей.

Світлина від Лариси Грицюк.

Вчитель історії та правознавства Лариса Анатоліївна Грицюк провела з дітьми виїзний урок з курсу за вибором «Історія Миколаєва», на якому діти більше дізнались про рідний край.

Світлина від Лариси Грицюк.

Цікаву екскурсію для школярів провели старші наукові співробітники музею Наталя Михайлівна Гаркуша та Марина Іванівна Чепкасова. Особливо поталанило учням, що вони змогли особисто познайомитись і поспілкуватись з автором посібника та курсу за вибором «Історія Миколаєва» Наталією Гаркушею.

Світлина від Лариси Грицюк.

Разом з вчителем та екскурсоводами діти дізнались про найдавніші сторінки історії нашого краю: перші поселення, стародавніх мисливців, нові способи господарювання, трипільську культуру, а також про кімерійців, життя скіфів в Північному Причорномор'ї, грецьку колонізацію і античну Ольвію.

Світлина від Лариси Грицюк.

Учням було дуже цікаво провести урок в нестандартній атмосфері. Школярі весь час задавали питання екскурсоводам, в свою чергу співробітники музею відмітили гарні знання дітей з історії Миколаєва, вміння слухати, їх зацікавленість та гарну поведінку.

Світлина від Лариси Грицюк.

По завершенню екскурсії п`ятикласники ділились враженнями про те, як їм сподобалась подорож і урок у музеї. Учні розповіли про свої мрії, щоб усі уроки проходили в цікавих нестандартних місцях: музеях, заводах, в лісі, в полі, на галявинах, в парках, де можна було б побачити застосування знань на практиці і отримати незабутні враження від єднання з природою рідного краю.