Голокост – лихо століття

2018-01-26

Історію неможливо повернути назад, але необхідно розповісти про неї всю правду.

Фото Ларисы Грицюк.

З нагоди Дня вшанування пам’яті жертв Голокосту, в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 29 для учнівської молоді, під керівництвом директора школи, вчителя історії та правознавства Лариси Анатоліївни Грицюк та вчителя історії та правознавства Євгенія Олександровича Мороза, пройшла година пам’яті «Голокост - лихо століття».

Фото Ларисы Грицюк.

Педагогічний колектив виховує у своїх учнів толерантне ставлення до людей різних національностей, постійно наголошуючи, що життя людини найвища цінність.

Фото Ларисы Грицюк.

Ціннісне ставлення до себе, людей, почуття гуманності та формування толерантності у міжнаціональних відносинах пріоритетні напрямки формування сучасної особистості.

Фото Ларисы Грицюк.

Вчитель історії Євген Олександрович Мороз познайомив присутніх із поняттям «Праведник Світу». Таке звання присвоювали не євреям, які рятували від загибелі євреїв. 2272 українці носять почесне звання Праведник Світу.

Фото Ларисы Грицюк.

Євген Олександрович звернув увагу, що учнями було проведено дослідження, в результаті якого вони дізналися, що в Корабельному районі проживає Безверхня Тетяна Іванівна, яка теж носить звання «Праведник Світу».

Фото Ларисы Грицюк.

Шкільний бібліотекар Криницька Ольга Костянівна розповіла школярам про літературні твори, в яких описано події тих років.

Фото Ларисы Грицюк.

Учні школи вшанували пам'ять жертв Голокосту хвилиною мовчання і завершили захід словами «Наше покоління зробить все можливе, щоб жахіття Голокосту більше ніколи не пережило людство».

Попередня Червень 2018 Наступна