У школі № 29 відбулося засідання Книжкової лабораторії “ЗІ СТОРІНОК У ЖИТТЯ”

2018-01-26

У четвер, 25 січня, у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 відбулося засідання Книжкової лабораторії змін “ЗІ СТОРІНОК У ЖИТТЯ”.

Фото Ларисы Грицюк.

Вчителі нашої школи вдячні ініціаторам проекту – Громадській спілці “Міжнародний інститут інтегрального розвитку“, EdCamp Ukraine і особисто Олександру Елькіну, Простору емоційного розвитку EMPATIA.pro та виданню “Нова українська школа”. А також проекту “Інтегральне лідерство в освіті” і Катерині Ясько та ініціативі #книгоНУШ за чудову можливість по новому поглянути на питання освіти і виховання, розширення свого кругозору і безліч цікавих практичних методик.

Фото Ларисы Грицюк.

Прочитані книги презентували 5 вчителів: Вероніка Терпугова, вчитель початкових класів, Наталя Гайченко, вчитель географії, Юлія Жеребцова, вчитель математики, Тетяна Рибакова, педагог-організатор, Ірина Кухаренко, вчитель початкових класів. Педагоги помітили, що говорити про кожну книгу можна годинами і розповіді були настільки натхненними, що відразу захотілося обмінюватись книгами, дізнаючись нову і цікаву інформацію. Варто додати, що дві години спілкування пролетіли непомітно і дали море позитивних емоцій всім присутнім. Ми з нетерпінням очікуємо нових зустрічей нашої Книжкової лабораторії, адже вони дають величезний заряд позитивної енергії для нових звершень і творчості.

Попередня Травень 2018 Наступна