З НОВИМ РОКОМ!

2019-12-23

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій.
Не обминув радісний, святковий настрій і Миколаївську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів № 29. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня.Чекали і дочекались!
Напередодні канікул, сьогодні 23 грудня, у нашому закладі панували яскраві добрі хвилини чудес та казок, запальна музика, красуня-ялинка та гарний передноворічний настрій створювали святкову атмосферу для дітей, учителів та батьків. Розмаїття карнавальних костюмів вражало, тут були феї і принцеси, метелики і сніжинки, пірати і мушкетери, бетмени, королі та багато інших цікавих персонажів. Дітлахи весело зустріли казкових героїв, які завітали до них у гості: Учні 10 класу, як справжні, досвідчені актори, разом з педагогом-організатором Рибакової Т.В. на мить перетворилися у Зиму (учениця 8 класу – Шията Ксенія), Сніговика Олафа, Мальфисенту, Чаклунку, Кікімору, Ельфів, Сніжинки, Свена, Бабу Ягу, Аладіна. Велика подяка їм.
Казкові герої провели безліч різноманітних конкурсів та змагань. Учні разом з батьками грали, співали, танцювали, водили хороводи навколо ялинки та отримували подарунки.
Також присутніх зі святом привітали найочікуваніші гості новорічної казки – Дід Мороз та Снігуронька, які побажали всім міцного здоров’я, миру та злагоди , щоб усі мрії у новому році здійснилися.
Казка не закінчується, ще завтра у нас продовження новорічної казки, новорічний карнавал, але так хочеться, щоб кожен день став для нас святом. І дорослим, і малим, ми зичимо приємних несподіванок, цікавих зустрічей. Хай усі дні будуть радісними, казковими!

Світлина від Анни Силкіної.

Попередня Жовтень 2020 Наступна