Пам’ятка на весняні канікули

1. Для руху пішоходів служать тротуари та пішохідні доріжки, а там, де їх немає, пішоходи можуть йти по узбіччю.

2. Переходити проїжджу частину потрібно тільки по підземному переході, пішохідному містку, по «зебрі», при наявності знаку «пішохідний перехід».

3. Автобуси та тролейбуси потрібно обходити ззаду, трамваї – спереду.

4. Не торкайтесь обірваних проводів: вони можуть бути під напругою, а це смертельно небезпечно. Не користуйтеся несправними електроприладами.

6. Остерігайтеся падаючих бурульок.

7. Не грайтеся з бродячими кішками та собаками. Вони можуть бути поширювачами інфекційних захворювань.

9. Дотримуйтесь правил безпеки при проведенні новорічних свят.

Увага! Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!

Попередня Жовтень 2017 Наступна