РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ

· Головне - абсолютне прийняття дитини з усіма її перевагами і недоліками. Це запорука взаєморозуміння в сім'ї.

· Забезпечте своїй дитині дотримання оптимального для цього віку режиму дня і зручне робоче місце.

· Постарайтеся зрозуміти, з якими труднощами стикається дитина при переході з початкової школи в основну.

· Надихайте дитину на розповідь про свої шкільні справи.

· Регулярно розмовляйте з учителями Вашої дитини про її успішність, поведінку та взаємини з іншими дітьми.

· Допомагайте дитині робити домашнє завдання, але не робіть їх самі.

· Допоможіть дитині відчути інтерес до того, що викладають у школі.

· Ніколи не приймайте рішення поодинці. Коли батько і мати суперечать один одному – дитина не буде слухати жодного.

· Що стосується подарунків – ніякої надмірності. Ми розучилися відмовляти дітям. Відмова приносить більше користі, тому що навчає розрізняти необхідне від надмірності.

· Особливо значні зусилля прикладайте для того, щоб підтримати спокійну та стабільну атмосферу в домі, коли у шкільному житті відбуваються зміни.

· Об’єднуйтесь зі своїми близькими. Сім’я – це приватна республіка. Все повинно відбуватися разом: миття посуду, покупки, прибирання, вибір розваг, маршрути поїздок.

· У всьому дійте власним прикладом. Вимагати від дитини можна тільки те, що робиш сам.

· Радійте досягненням своєї дитини разом з нею. Не дозволяйте собі порівнювати його з іншими дітьми. Давайте оцінку вчинкам дитини, а не йому самому.

Кiлькiсть переглядiв: 2046