Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29

/Files/images/imgpreview.jpgЧерез те, що загальнонаціональний карантин продовжили до 22 травня, наш заклад завершує навчальний рік дистанційно.

На жаль, наші учні цього навчального року вже не повернуться до звичного навчання у школі, а навчання триватиме відповідно до структури навчального року та Наказу по школі № 52 від 07.05.2020 р. у дистанційній формі до 29.05.2020 р.
Міністерство освіти і науки України надало рекомендації щодо завершення навчального року та оцінювання школярів, які вчителі взяли до уваги.
Так, оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів буде завершено до 15 червня 2020 року.
Будуть розроблені графіки видачі випускникам 9-х класів свідоцтв про здобуття базової середньої освіти з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог. Про дати буде додатково повідомлено на шкільній платформі.
На початку 2020-2021 навчального року в 2-11-х класах передбачается проведення вхідного оцінювання учнів з метою діагностування рівня навчальних досягнень учнів за попередній рік та планування подальшої роботи із систематизації, узагальнення та закріплення навчального матеріалу, що вивчався учнями дистанційно.
Серед рекомендацій МОН є, на жаль, зокрема такі: З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) у 2019/2020 навчальному році Міносвіти пропонує не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останні дзвоники та випускні вечори.Пом’якшення карантину: з 22 травня планують відкрити дитсадки та дозволити ЗНО

З 22 травня в Україні планують пом’якшити карантинні заходи, дозволивши роботу дошкілних закладів та проведення ЗНО.

Про це повідомили міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 14 травня, передає NV.ua.

Так, з 22 травня планують дозволити:

  • роботу дошкільних навчальних закладів — дитячих садочків;
  • проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);
  • роботу громадського транспорту;
  • відкриття готелів, окрім хостелів, без функціонування ресторанів та спортивних залів;
  • проведення спортивних змагань без глядачів.
  • Степанов наголосив, що необхідно буде дотримуватись протиепідеміологічних правил:
  • носіння масок;
  • соціальна дистанція;
  • дезінфекція антисептиками.

“Під кожну подію будуть розроблені чіткі критерії: як саме можна користуватися громадським транспортом чи проводити спортивні змагання. Ми будемо вимагати дотримання цих правил, бо йдеться про життя і здоров’я українців”, — додав міністр.

Нагадаємо, з 11 травня уряд пом’якшив карантин, проте заклади освіти залишились закритими.
Що робити освіті під час карантину – відповідає МОН

Міністерство освіти і науки дало відповіді на поширені запитання щодо роботи освітніх закладів під час карантину. Опублікували їх на fb-сторінці очільниці МОН Любомири Мандзій. Нижче подаємо усі відповіді.

– Коли почнуть працювати дошкільні заклади?

Заклади дошкільної освіти відновлять роботу відповідно до урядової дорожньої карти виходу країни з карантину та з урахуванням епідеміологічної ситуації.

– Як відбуватиметься зарахування до 1 класу?

Зарахування до 1 класу буде відбуватися без конкурсу на підставі сканованих копій документів, надісланих до закладу електронною поштою. Оригінали документів необхідно подати після завершення карантинних обмежень. Інформацію про терміни та способи подачі документів засновники мають оприлюднити на вебсайтах своїх закладів. Медичну довідку також можна оформити та подати до навчального закладу після завершення карантину.

– Як оцінювати дітей у 1-4 класах?

Для учнів початкової школи застосовується формувальне, підсумкове оцінювання. У 1-2 класах бальних оцінок не ставимо, а заповнюємо свідоцтво досягнень. Підсумкове оцінювання здійснюється з урахуванням результатів оцінювання в першому семестрі, січні-березні 2020 року та результатів навчання з використанням дистанційних технологій у період карантинних обмежень.

– Як переводити учнів до наступного класу?

Переведення до наступного класу здійснюється на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання згідно з рішенням педагогічної ради закладу.

– Як виставляти річне та підсумкове оцінювання дітям, які не мають засобів дистанційного навчання або не виходять на зв’язок?

Семестрове оцінювання для таких учнів має формуватися з урахуванням очного навчання до впровадження карантинних обмежень. Рекомендуємо вчителям зважено і неформально підходити до виставлення оцінок за семестр учням, які з вагомих причин не змогли навчатися дистанційно і пропустили більшість навчальних занять під час карантину.

– Як бути вчителю та школі, якщо батьки учня відмовляються від дистанційної форми освіти під час карантину (аргументують це тим, що вчитель має вчити учня в телефонному режимі)?

У сьогоднішніх умовах ми використовуємо різні технічні засоби для організації освітнього процесу. Якщо учень немає інших технологій, то і звичайний телефонний зв’язок може слугувати інструментом для взаємодії між учителем та учнем.

– Як і коли слід заповнити шкільні журнали?

Шкільні журнали педагоги заповнюють після закінчення карантину (або послаблення карантинного режиму) згідно з розкладом, який має розробити дирекція закладу. Рекомендуємо зробити це на початку червня. Усі дані вносимо відповідно до календарно-тематичного планування та згідно з розкладом.

– Як виставляти підсумкові оцінки з фізкультури, трудового навчання, музики?

За результатами першого семестру та з урахуванням оцінок, отриманих до 12 березня. Якщо учні під час карантину виконували завдання з таких предметів, то відповідні результати також слід враховувати. Не варто вимагати запису виконання завдань із цих дисциплін у разі відсутності в учнів технічних можливостей.

– Як закінчити навчання учнів на індивідуальній (педпатронаж) формі та виставити оцінювання?

Для учнів, які здобувають освіту за однією з індивідуальних форм (педагогічний патронаж, сімейна (домашня), екстернат), у 2019/2020 навчальному році навчання завершується дистанційно. Підсумкове оцінювання здійснюється за процедурами семестрового та річного оцінювання.

– Як закінчиться навчальний рік для шкіл у 2019/2020 році?

Освітній процес завершиться дистанційно. Навчальні заняття для учнів триватимуть до кінця травня. Як і всі попередні роки, навчальний рік у школах триватиме до 1 липня для всіх учнів, окрім одинадцятикласників. Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти 11-класники отримають після складання ЗНО.

– Коли закінчиться навчальний рік у позашкіллі?

Діяльність закладу позашкільної освіти регламентується планом роботи закладу, який складається на один рік, освітній процес організовується в межах навчального року. У зв’язку із епідеміологічною ситуацією в Україні, тривалість навчального року в позашкіллі продовжуватись не буде.

– Коли відбуватиметься коригувальне навчання?

Коригувальне навчання проводиться у вересні 2020/2021 навчального року. Тривалість визначатиме школа безпосередньо для кожного класу залежно від того, як учні опанували матеріал.

– Чи може вимагати директор школи звіт від учителя про організацію дистанційного навчання?

Так, має право, бо за організацію освітнього процесу в закладі відповідає директор школи. Звітність про проведені заняття з учнями з використанням дистанційних технологій школа може організувати у прийнятній формі. Ми рекомендуємо школам мінімізувати звітність учителів про проведені заняття.

– Чи мають право органи місцевого самоврядування вимагати від учителя звіт про проведення дистанційного навчання?

Ні. Звіт від учителів може вимагати тільки директор школи. Місцеві органи влади не мають права вимагати звітування від педагогічних працівників про організацію освітнього процесу з використанням дистанційних технологій.

– Як в умовах карантину директору провести річний звіт?

Річний звіт про роботу директора школи може бути оприлюднений на сайті закладу освіти. МОН перегляне накази №55 від 28 січня 2005 року та №178 від 23 березня 2005 року, які регламентують порядок проведення звітування керівників закладів освіти та забезпечить внесення врахованих змін.

– Як бути з відпустками вчителів, які залучені у видачі свідоцтв та в проведенні ЗНО?

Для вчителів, які долучені до проведення ЗНО, розклад відпусток має бути відкоригованим. Якщо педагоги не використають усі дні відпустки під час літніх канікул, вони можуть скористатися іншим канікулярним часом або наприкінці року отримати компенсацію за невикористані дні. Усі інші педагогічні працівники йдуть у відпустку за розкладом.

– Як і коли відбуватиметься ЗНО?

Основну сесію ЗНО заплановано провести з 25 червня до 17 липня. До цього часу буде проведено пробне ЗНО. Тестування відбуватиметься з дотриманням соціального дистанціювання та забезпеченням індивідуального захисту учасників. Якщо епідеміологічна ситуація не дозволить провести ЗНО у червні-липні, будуть ухвалені відповідні управлінські рішення, про що повідомлять усіх випускників, батьків та освітян.

– Чи будуть проведені останні дзвоники та випускні?

Постановою уряду загальнонаціональний карантин продовжений до 11 травня. Ми рекомендуємо утриматися від проведення масових заходів, зокрема – останніх дзвоників та випускних вечорів. Здоров’я наших учнів – важливіше.

– Коли будуть видані документи про освіту?

До 15 червня 2020 року школи мають завершити оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень. Випускники 11 класів документ про здобуття освіти отримають після результатів ДПА. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, ми рекомендуємо школам надіслати копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видати у вересні 2020/2021 навчального року.

– Коли розпочнеться вступна кампанія?

Вступна кампанія розпочнеться після завершення ЗНО.

– Чи будуть літні пришкільні табори?

Організація літніх шкільних таборів – це відповідальність органів місцевого самоврядування. Наразі відповіді на це запитання немає, адже невідомо, як розвиватиметься ситуація з COVID-19.

– Як організувати військово-польові збори?

Заклади освіти, які у 2016 році врахували методичні рекомендації МОН щодо викладання предмету “Захист Вітчизни” та передбачали проведення військово-польових зборів після 10 класу, цього року можуть організувати проведення восени 2020 року.

Закладам, в яких було передбачено проведення зборів під час вивчення предмету в 11 класі, рекомендуємо у зв’язку з пандемічною ситуацією провести оцінювання військового навчання через автоматичне виставлення оцінки за підсумками поточних оцінок упродовж року або провести онлайн-тестування за темами військово-польових навчань.

– Чи будуть відбуватись виплати молодим вчителям?

З огляду на зміни до держбюджету, виплати молодим вчителям на 2020 рік призупинено.

– Чи має право адміністрація школи проводити анкетування дітей і батьків щодо роботи вчителів під час дистанційної форми навчання в умовах карантину з метою оцінювання педагогічної діяльності працівників?

МОН не проводить та не планує проводити жодного оцінювання педагогічної діяльності працівників під час карантину. Що стосується закладу освіти, то, відповідно до порядку проведення моніторингу, засновник може організувати локальний моніторинг педагогічної діяльності у своєму навчальному закладі. Це не заборонено.

– Чи зможуть учителі пенсійного віку отримати оздоровчі виплати під час переведення на роботу за контрактом?

Переведення на строкові договори здійснюється зі збереженням усіх попередніх умов праці, які були до цього.

– Доплата за престижність становить 5%, директор школи пояснює це браком коштів. Коли вчителям можна буде розраховувати на цю надбавку в розмірі 30%?

Відповідно до законодавства, доплата за престижність встановлюється у розмірі від 5-30%. Якщо педагогам виплачують лише 5%, то це пов’язано з неефективною шкільною мережею в межах цієї території. Для підвищення обсягу доплати слід аналізувати та оптимізувати мережу.

Міністерство освіти і науки
/Files/images/Bezyimyannyiy.png

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Ви маєте можливість надати дистанційно документи для зарахування дитини до першого класу нашої Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29.
У зв’язку з карантином Ви можете надати заяву для зарахування Вашої дитини до першого класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 в електронному вигляді.
Для цього Вам треба:
- або зайти на сайт: https://school.isuo.org/ та натиснути на «Інструкція для батьків, Електронна реєстрація в закладах загальної середньої освіти»,
- або зайти за посиланням: https://drive.google.com/…/19uqikZlaGBu0102V1G7XsmVgrN…/view
Номер нашої школи в системі 8097.
Крім цього, на електронну пошту школи school.29nik@gmail.com Вам необхідно надіслати копію свідоцтва про народження дитини у сканованій формі.
Якщо у Вас відсутня електронна пошта, то документи можна передати іншим засобом поштового зв’язку.
Медичні довідки мають бути надані після закінчення карантину, але не пізніше 29.08.2020 року.

Чекаємо на Вас
Ласкаво просимо!

Адреса школи: вул. Гетьмана Сагайдачного,124
телефони: 0512- 64-59-50,
0665681949, 0930623841, 0502145069
З повагою та найкращими побажаннями адміністрація МЗОШ № 29
Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти
Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти
school.isuo.org

/Files/images/razdeliteli_003.gif
ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

ПРО ВСТУП ДО 1 КЛАСУ !!!

Організація зарахування дітей до 1 класу в 2020 році

https://mkrada.gov.ua/news/12276.html

" На всій території України введено карантин, тому освітній процес в закладах освіти м. Миколаєва призупинено до 24.04.2020 року.У разі подовження терміну карантину керівникам закладів загальної середньої освіти рекомендовано організувати прийом документів, необхідних для зарахування дітей до 1 класу, з 27 квітня по 31 травня 2020 року.Документи надаються батьками або особами, що їх замінюють, у сканованому вигляді або в інший спосіб, що може бути визначений конкретним закладом освіти (крім медичних довідок, які мають бути надані після закінчення карантину, але не пізніше 29.08.2020).У зв’язку з цим рекомендуємо вам, шановні батьки та особи, що їх замінюють, після 21.04.2020 року ознайомитися з інформацією щодо зарахування дітей до 1 класів на сайтах шкіл.
Управління освіти міської ради "

Шановні батьки! Просимо Вас надіслати на електрону пошту школи

school.29nik@gmail.com

1) заповнену заяву про зарахування до І класу;
2) скановане свідоцтво про народження дитини.


ЗРАЗКИ ЗАЯВ ДО ЗВИЧАЙНОГО КЛАСУ І КЛАСУ ЗА ПРОГРАМОЮ "ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ" ДОДАНІ НИЖЧЕ

ЧЕКАЄМО НА ВАС! БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я!

Гиф анимация Цветущая сирень колышется от ветра
На изображении может находиться: текст «до уваги!»

Шановні батьки майбутніх першокласників!


Адміністрація Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 (директор Лариса Анатоліївна Грицюк) повідомляє про особливості зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти у 2020 році.
Відповідно до статті 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту» рівний доступ до здобуття повної загальної середньої освіти забезпечується, зокрема, шляхом визначення правил зарахування до закладів освіти, при цьому зарахування до початкової школи та гімназії здійснюється без проведення конкурсу, крім випадків, визначених законодавством. Відповідні правила зарахування та випадки проведення конкурсів визначено Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016 (далі – Порядок зарахування).
Наголошуємо, що під час зарахування дітей для здобуття початкової освіти до закладу освіти забороняється проведення конкурсів (будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок чи інших компетентностей дитини), крім закладів спеціалізованої освіти і приватних закладів освіти.
Згідно з Порядком зарахування дату початку прийому документів для зарахування визначають органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади, але строк прийому заяв не може бути меншим одного місяця. Фактично мінімально можливий термін подання необхідних документів має бути встановлено з 30 квітня по 31 травня, крім випадків зарахування до 10 – 11 класів, до яких мінімально можливий термін подання необхідних документів має бути встановлено з 15 травня по 15 червня. Водночас у зв’язку з можливим подовженням тривалості освітнього процесу зазначені вище терміни може бути змінено.
Відповідно до підпункту 3 пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України від 17 березня 2020 року № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (СОУП)-19)» (далі – Закон) з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг. Тому у разі продовження режиму надзвичайної ситуації, перебіг місячного строку для прийому заяв та інші відповідні строки, зокрема строки оголошення конкурсного відбору, видачі наказу про зарахування тощо, визначені Порядком, будуть подовжені з урахуванням часу, що минув до завершення карантину.

З метою дотримання протиепідеміологічних вимог прийом документів, необхідних для зарахування, буде продовжений після припинення карантину.

Додатково інформуємо, що згідно з підпунктом 2 пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону на період встановлення карантину власником установи, організації або уповноваженим органом може змінюватися режим роботи, зокрема щодо прийому та обслуговування фізичних та юридичних осіб.

Таким чином, ми повідомляємо, що Миколаївська ЗОШ № 29 у період карантину організовує гнучкий режим прийому документів та їх копій, Ви маєте можливість подавати необхідні документи та заяви на вступ до першого класу електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису.

Повідомляємо, що в 2020-2021 н.р. у школі відкривається 3 перші класи, з них два класи за програмою «Інтелект України» та один клас – програмою НУШ за редакцією Савченко О.Я.
Будемо раді бачити всіх дітей без винятку, але на першочергове зарахування до 1 класу мають право:
діти, які проживають (зареєстровані) у мікрорайоні школи
Янтарна,1-65, 69-319, 2-318, 318а до кінця
Ольшанців, 1-283, 305-до кінця, 2-280-до кінця
Гетьмана Сагайдачного, 1-273, 313-до кінця,
2-256, 264-до кінця
Металургів, 1-229, 233 до кінця,
Торгова, 185-до кінця, 232-270
Коротка, 1-25, 2-98-до кінця
Рибна, 11-25, 10-24
пр. Богоявленський (Жовтневий), 304-314'2
Краєзнавців, 1-7, 2-16 Академіка Рильського,21-33, 28-34
Національної гвардії, 25-27, 30-34
Леваневського, 2-40, 1-21
Ходорева, вся
пров. Висунського, весь
пров. Торговий, весь
пров. Короткий, весь
Каховська, 17-63, 14-30
пров. Металургів, весь
Львівська, всі номери
Уральська, 30-46, 29-47
діти, які є рідними брати або сестрами дітей, які здобувають освіту у школі № 29
діти працівників школи № 29
Просимо засвідчити документально право на першочергове зарахування до школи.
Діти, які не мають права на першочергове зарахування, будуть зараховані на вільні місця шляхом випадкової вибірковості (проведенням жеребкування за умови надання повного пакету документів).
МОН України рекомендує батькам орієнтуватися на наступний перелік документів, що можуть підтверджувати місце проживання дитини (одного з її батьків) та що можуть бути пред’явлені під час подання заяви про зарахування:
1) паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини;
2) довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків), що видається відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207;
3) витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків);
4) довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
5) документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу тощо);
6) рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;
7) документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму, піднайму, оренди тощо), укладений між фізичними особами за умови, що користування відповідним житлом є реальним і здійснюється за згодою та волевиявленням власника майна; засвідчення цих двох обставин може відбуватися в різний, але прийнятний спосіб чи укладений між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;
8) довідка про проходження служби у військовій частині (додаток 10 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207);
9) акт обстеження умов проживання (додаток 9 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866);
10) акт обстеження матеріально-побутових умов (затверджений наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 28 квітня 2004 року № 95, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08 червня 2004 року за № 703/9302);
11) будь-який інший документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків.

На изображении может находиться: текст «зарахування до 1 класу»Інформація про коронавірус/Files/images/Bezyimyannyiy.png

Шановні батьки!

З огляду на кількість дітей, що вільно граються на дитячих та спортивних майданчиках, перебувають групами на вулицях, у скверах міста, активно користуються громадським транспортом, адміністрація школи звертає Вашу увагу на те, що карантин – це НЕ канікули (хоча за часом вони можуть і співпадати).

Карантин, в режимі якого живе нині вся Україна, – це комплекс медико-санітарних і адміністративних обмежувальних заходів, спрямованих на попередження поширення інфекційного захворювання, спричиненого вірусом Covid-19.

З огляду на це нагадуємо, що ЗАБОРОНЕНО відвідувати навчальні заклади міста, зокрема й спортивні майданчики, розташовані на їхній території. Слід максимально обмежити час перебування дітей на вулиці без потреби.

Загальнонаціональний карантин – це безпрецедентний захід в історії нашої країни. Ми всі складаємо цей іспит вперше, і наше спільне завдання – мінімізувати загрозу поширення небезпечної інфекції. Закликаємо кожного усвідомити реальний рівень небезпеки та власної відповідальності в цих надзвичайних умовах.

/Files/images/razdeliteli_003.gif
/Files/images/imgpreview.jpgПро призупинення освітнього процесу!

У зв’язку зі зростанням захворюваності на грип та ГРВІ з 12.03.2020 призупиняється освітній процес у закладах освіти м. Миколаїв (протокол №4 від 11.03.2020 комісії з питань ТБ та НС з питання профілактики та попередження вірусних захворювань, розпорядження Миколаївського міського голови О.Ф.Сєнкевича від 11.03.2020 №58-р). Про відновлення освітнього процесу буде повідомлено додатково.

/Files/images/razdeliteli_003.gif
/Files/images/Bezyimyannyiy.pngВідновлюється освітній процес!!!

Шановні учасники освітнього процесу!

З 13 лютого (четвер) відновлюється навчання в закладі.


/Files/images/Uvaga.gifДо уваги учасників освітнього процесу!

З 30 січня 2020 року на підставі розпорядження міського голови від 29.01.2020 №17р до покращення ситуації із захворюванням на грип та ГРВІ призупинено освітній процес у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 Миколаївської міської ради Миколаївської області

/Files/images/razdeliteli_003.gif


Шановні друзі!

Раді повідомити, що ми починаємо реєстрацію на афілійовану (не)конференцію miniEdCamp Mykolaiv

"Голод українського вчительства до змін: ресурс чи загроза", яка відбудеться 10 квітня 2020 року.

Миколаївська загальноосвітня школа № 29 - єдина школа в Україні, яка вже

вп'яте буде проводити у себе такий захід.


Похожее изображение/Files/images/vitania55.jpg

/Files/images/razdeliteli_003.gif


З НОВИМ РОКОМ!

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій.
Не обминув радісний, святковий настрій і Миколаївську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів № 29. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня.Чекали і дочекались!
Напередодні канікул, сьогодні 23 грудня, у нашому закладі панували яскраві добрі хвилини чудес та казок, запальна музика, красуня-ялинка та гарний передноворічний настрій створювали святкову атмосферу для дітей, учителів та батьків. Розмаїття карнавальних костюмів вражало, тут були феї і принцеси, метелики і сніжинки, пірати і мушкетери, бетмени, королі та багато інших цікавих персонажів. Дітлахи весело зустріли казкових героїв, які завітали до них у гості: Учні 10 класу, як справжні, досвідчені актори, разом з педагогом-організатором Рибакової Т.В. на мить перетворилися у Зиму (учениця 8 класу – Шията Ксенія), Сніговика Олафа, Мальфисенту, Чаклунку, Кікімору, Ельфів, Сніжинки, Свена, Бабу Ягу, Аладіна. Велика подяка їм.
Казкові герої провели безліч різноманітних конкурсів та змагань. Учні разом з батьками грали, співали, танцювали, водили хороводи навколо ялинки та отримували подарунки.
Також присутніх зі святом привітали найочікуваніші гості новорічної казки – Дід Мороз та Снігуронька, які побажали всім міцного здоров’я, миру та злагоди , щоб усі мрії у новому році здійснилися.
Казка не закінчується, ще завтра у нас продовження новорічної казки, новорічний карнавал, але так хочеться, щоб кожен день став для нас святом. І дорослим, і малим, ми зичимо приємних несподіванок, цікавих зустрічей. Хай усі дні будуть радісними, казковими!

Світлина від Анни Силкіної.